Sayfa 178/983 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. 😁😁

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Nazik Yazıyı Oku
    Sayın Kosta ne dersen de cumaya 1.40 üstünde oluruz ben sayın Kırımlı gibi teknik ten anlamam ama çok iyi spek takip ederim bu hafta bizim haftamız
    Dun mallari dagitmis bu bir baslangic olabilir yukariya dogru...
    15 kadar Rusya istrak satisi var kaca gider bilemem yonu yukari da olur asagi da
    yalniz oradaki en onemli kalem binalar nezaman satilirsa iyi para ederler...

3. 1,26 ufak bir alis yazdim niyetin nedir diye Spek.?

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Emeklilik fonları almaya devam ediyor,satışlar ise dağınık bu hareket boşuna olmuyor,soru şu; bukadar yüklü mal alındı mı devredil mi?Cevabını ancak olay gerçekleştikten sonra anlıycaz.Büyük bir dalga bekliyorum,yukarıda 2,x -aşağıda 0,8x hedefli, indikatörler aşağıyı gösteriyor ama yaratılan beklentiler yukarı yönlü düşündürtmeye zorluyor.elimde 2/3 payla bekliyorum , 1,0x maliyetli ikinci 1/3 için stopum 1,20.Aşağı hedefime gelirse 2/3 alımla depoyu fullerim , yukarı koparsa mevcut elimdeki 2/3'ü veririm.Yok stopumu patlatıp alım fırsatı vermeden tekrar yukarı koparsa elimdeki 1/3 ü yine karlı bir şekilde verebilirim.Her iki duruma da hazırım spek, yukarı sürersen satacak malım,aşağı çekersen alacak param var.

Alıntı Originally Posted by slowtrader Yazıyı Oku
    Eğer 1,21 güçlü bir şekilde aşılırsa gerek Fibo gerek fincan kulp hedefinin örtüştüğü 1,40 seviyesi potaya girer,ancak OBO nun tam hedefine kadar düşmemiş olması olası geri çekilmede 2.bir dip olarak 0,8X seviyelerini bende hala canlı tutuyor.1,13 stop seviyesi olarak takip ederim eğer burası kırarsa 1,0x maliyetli aldığım 2.1/3 ümü ufakda olsa bir karla verir aşağıda 0,8X leri bekler gelirse oradan fullerim.Yok eğer yukarı devam ederse elimdeki 2/3 lük payla uzun vadeli hedefimi sabırla beklerim.
    Kendime notlarımdır hiçkimseye yatırım tavsiyesi değildir.

Ek 12407

6.  Alıntı Originally Posted by slowtrader Yazıyı Oku
    Emeklilik fonları almaya devam ediyor,satışlar ise dağınık bu hareket boşuna olmuyor,soru şu; bukadar yüklü mal alındı mı devredil mi?Cevabını ancak olay gerçekleştikten sonra anlıycaz.Büyük bir dalga bekliyorum,yukarıda 2,x -aşağıda 0,8x hedefli, indikatörler aşağıyı gösteriyor ama yaratılan beklentiler yukarı yönlü düşündürtmeye zorluyor.elimde 2/3 payla bekliyorum , 1,0x maliyetli ikinci 1/3 için stopum 1,20.Aşağı hedefime gelirse 2/3 alımla depoyu fullerim , yukarı koparsa mevcut elimdeki 2/3'ü veririm.Yok stopumu patlatıp alım fırsatı vermeden tekrar yukarı koparsa elimdeki 1/3 ü yine karlı bir şekilde verebilirim.Her iki duruma da hazırım spek, yukarı sürersen satacak malım,aşağı çekersen alacak param var.
    Sn Slowtrader güzel bir analiz... HURGZ özelinde baktığımda hisse ile ilgili pek yorum ve analize rastlayamadım burada sizin gibi ve gördüğüm kadarı ile Sn KIRIMLI ve adını hatırlayamadığım bir arkadaş dışında pek de sağlıklı yorum yok. yukarı hedef olarak beklediğiniz 2.x'li hedef KV hedef midir yoksa UV mi? zira benim bu hisseye giriş sebebim daha da yukarılar... ha bu arada hayalci olarak düşünülmek istemem... bakalım bir yıl sonra hisse benim hayalci mi gerçekçi mi olduğumu gösterecek....aşağı hareket ederse de sizin gibi beklemedeyim....
    Asla Yatırım Tavsiyesi olarak alınmasın.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

çizginin üzerinde kaldığı sürece paniğe gerek yok

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 178/983 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •