Sayfa 889/983 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Heralde zarar 50 bini $ gecti
    zamaninda ben soylerdim (cagri olmaya bilir) sen pas gecerdin dalga gecerdin sanirim hakettin

2. Benden soylemesi bu Spek seni Bakirkoy hastanesinde gormek istiyor

3. Borsadaki tek kumar hissem buydu , cimerler, bimerler, mahlemeler, yatırımcı ilişkilerini arayıp hesap sormalar ( mahkeme dışında hepsini yaşadım) % 14 zararla -maliyetim 1,35 ti al satla düşürdüm - 1,01 den sattım. Kağıt 0,82 liraya gelmiş. Ben işi gariban avuntusuna yani öte tarafa ahirete vs bırakmayın derim.

Burda açık net hukuksuzluk var ve bunu kendi yönetmeliğine aykırı karar alan spk yapıyor.

Malesef burda dünyası başına yıkılmış bütün birikimi çöp olmuş küçük yatırımcıya ikide bir laf sokan iki tane adi yaratık mevcut.

Bu şirketi alan kimin emriyle aldı?

Bu şirkete krediyi hangi saikle çiftçi bankası verdi?

Şuan bu şirketin sahibi oldu ülkenin en güvenilmez iş adamlarından biri midir, değil midir?

Kısacası açık ve pişkin bir şekilde ky ütüldü.

Sadece şunu söyleyebilirim şahsen kanaatim aylık grafiklerde 0,75-0,80 ler dip.

Bu arada seçim meçim bu adamları etkilemez; bunlar her devrin adamı.

Maalesef dünya böyle bir yer, adalet ütopik bir zırva.

Güçlü ezer geçer; ezdi geçti.

Yatırım tavsiyesi değildir. Demirören in Canını yaktığı bir küçük yatırımcının manifestosudur.

Kalın sağlıcakla.

4. La geno millete laf zokacağına beynini çalıştırda bir sor bakalım bu gosta eski zayfalarda bu hisse 1 lira olacak herkezde bunu görecek demiş içkiyi depeye çekmiş. Bu adam bunu nerden bilmiş? La sizde 1 gram beyin yok borsa oynisiz kumara girisiz. Hisseye aşık ol sonra millete salla, Allah sizi ıslah ede.

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık. (Son güncellenmiş hali)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Borsadaki tek kumar hissem buydu , cimerler, bimerler, mahlemeler, yatırımcı ilişkilerini arayıp hesap sormalar ( mahkeme dışında hepsini yaşadım) % 14 zararla -maliyetim 1,35 ti al satla düşürdüm - 1,01 den sattım. Kağıt 0,82 liraya gelmiş. Ben işi gariban avuntusuna yani öte tarafa ahirete vs bırakmayın derim.

Burda açık net hukuksuzluk var ve bunu kendi yönetmeliğine aykırı karar alan spk yapıyor.

Malesef burda dünyası başına yıkılmış bütün birikimi çöp olmuş küçük yatırımcıya ikide bir laf sokan iki tane adi yaratık mevcut.

Bu şirketi alan kimin emriyle aldı?

Bu şirkete krediyi hangi saikle çiftçi bankası verdi?

Şuan bu şirketin sahibi oldu ülkenin en güvenilmez iş adamlarından biri midir, değil midir?

Kısacası açık ve pişkin bir şekilde ky ütüldü.

Sadece şunu söyleyebilirim şahsen kanaatim aylık grafiklerde 0,75-0,80 ler dip.

Bu arada seçim meçim bu adamları etkilemez; bunlar her devrin adamı.

Maalesef dünya böyle bir yer, adalet ütopik bir zırva.

Güçlü ezer geçer; ezdi geçti.

Yatırım tavsiyesi değildir. Demirören in Canını yaktığı bir küçük yatırımcının manifestosudur.

Kalın sağlıcakla.
    Değerli Gueno sağol arkadaşım ben bu tip yaratıkları kale bile almıyorum...

Bu tip insanlar görevlerini ifa ederler..

Yaşlı bir bilge kişi şu iki özlü sözü demişti vaktiyle...

Oğul kahpe içerde iken kapı kilit tutmaz...

İt b.k yemekten vazgeçmez...

Sağlıcakla kalın.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8. Kitaplarda kdv sıfırlanmisti seçimden sonra gazetelerdede kdv sifirlanacakmis mali etkilermi

Sayfa 889/983 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •