Sayfa 89/230 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 705 - 712 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1.  Alıntı Originally Posted by MUHA Yazıyı Oku
    Üstad onemli olan yön siz yönü gösterin yeter ... muthiş bir zarardan kurtuldugum gibi ciddi bir kar yazacak sanırım

tekrar tekrar teşekkurler hurmetler ... foruma katkınız inanılmaz...
    Birşey değil de.. Bugün tepeyi bulduk. Yarın bulamazsak ne olacak ? Misal haber geldi 2000 puan zıpladı. Benim bu sık yazma işini yeniden gözden geçirmem lazım. Faydalı olalım derken milleti batırmayalım. Viop başka bir dünya.
    --

2. Sn. Devir, DXY çok güçlü, 97 oldu hatta geçti. Dediğiniz gibi TL daha ne kadar ayrışabilirdi ki, ve bugun patladı. Geçmiş olsun.

3. Takipçilere duyurumdur. Burada yazdıklarım vadeli işlemler piyasasına yönelik değildir. Öyle olsaydı başka türlü yazardım. Dolayısıyla buradaki öngörüleri lütfen viop için kullanmayalım. Gücenmece yok.
    --

Duhul
    May 2017
    İkamet
    London Ankara
    Gönderi
    2,262
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Birşey değil de.. Bugün tepeyi bulduk. Yarın bulamazsak ne olacak ? Misal haber geldi 2000 puan zıpladı. Benim bu sık yazma işini yeniden gözden geçirmem lazım. Faydalı olalım derken milleti batırmayalım. Viop başka bir dünya.
    --
    Herkes yanılabilir tabiki .. viob cok değişik taktik gerektiren bir alan.. haklısınız değişik bir haber anında 1 kacbın puan oynatır..

genel olarak tecrubelerinizden istifade edenlerin cok oldugunu dusunuyorum.. her yazılanın olması tabiki mumkun değil..

her koyun kendi bacagından asılır guzel bir atasozu..

5. Sn Devir fikrinizde değişim oldu mu merak ediyorum

6.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Amerika'da beklediğim tepki biraz gecikmeli geldi. Orada iki olasılık var. 25200-25400 aralığında tepkiyi sonlandırabilir. Veya 26000 üzerine tırmanıp oradan dönebilir. Hangisi olur bilemiyorum.
    --
    Sn. Devir, Dow 26,000'e gidiyor galiba.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    London Ankara
    Gönderi
    2,262

dow yarın ki secim sonucuna gore beklenen cokusunu yapar diye dusunuyorum

portfoyu tekrar yerine koymak sıkıntılı sonuc verebilir..
    ozellikle bankalar realizasyon surecine girecek sanırım dirençler cok guclu

dikkat yatırım tavsiyesi değil

Duhul
    May 2017
    İkamet
    London Ankara
    Gönderi
    2,262

Ozellikle bankalar 4 gunde %20 ustunde yaptılar..Ancak goruldugu gibi garan da en baba direncde

buralardan almak yerine sabredip tekrar asagı gelmesini ki bu geliş cokuş olacak yani 80 lerde alım yapmak en mantıklısı gorunuyor

sabretmek borsanın temel kuralı.

zamanın beni haklı cıkardıgını goreceğiz diye dusunuyorum . ozaman bu yorumumu alıntılıycam.

dikkat yatırım tavsiyesi değil

Sayfa 89/230 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •