Sayfa 186/327 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Koçari nerde koçarı özelden baya nasihat yazmış borsada Spekülasyon yok diyen varmı hâlâ.?! Geçtiğim kağıt ayrı bir faciada vallahi imreniyordum bir şok daha yaşadım.

Sağlam kağıt falan eyvallah ta tek bir şeyden şüphe ediyordum epey satışta vardı! Hâlbuki kademe analizide oldukça sağlam duruyordu, yani şu kağıdı bu hale getirmek akla zarar.! YTD
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. eee gak guk dediler. hergün aynı taktik olur mu? birgün öyle birgün böyle 10.7 den salarken ne kadar hacim oldu ona bakmak lazım. öyle sıkıntılı bir durum yok görünen. İstese tavan çok rahat kapardı. düşmeden önce dur şu 400.000 lotu alayım öyle düşüreyim dedi

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    eee gak guk dediler. hergün aynı taktik olur mu? birgün öyle birgün böyle 10.7 den salarken ne kadar hacim oldu ona bakmak lazım. öyle sıkıntılı bir durum yok görünen. İstese tavan çok rahat kapardı. düşmeden önce dur şu 400.000 lotu alayım öyle düşüreyim dedi
    Valla kademe analizine baktımda ilk defa tavan bu kadar sağlamken çakılma görüntüsü veren bir kağıt görüyorum. Gerçekten çok ilginç..

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Valla kademe analizine baktımda ilk defa tavan bu kadar sağlamken çakılma görüntüsü veren bir kağıt görüyorum. Gerçekten çok ilginç..
    Bence daha dikkatli bakın, zaten hisse 10.7 den aşağıya salmadan önce 200 milyon hacim yapmış,belki daha fazlaydı ama 200 milyon olduğunu net gördüm. Toplam 49 milyon daha işlem olmuş ki, bunun belki yarısindan fazlası 9.75 görüp 10.38 e giderken alislarla yapıldı muhtemelen. Tahtayı izlemeden sonradan kademe analizine bakarsanız hiçbir şey anlamazsınız. Önce tahta aktif izlenecek sonra kademe analizine bakılacak.

1 yanlış yaptınız. Hissede değilsiniz ama 2. Yanlışı yapmaya çalışıyorsunuz.

Biz bu hissenin detayını iyi biliriz yükselecek demiyoruz. Ama cakılmanın bir kandırmaca olduğunu net görebiliyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bence daha dikkatli bakın, zaten hisse 10.7 den aşağıya salmadan önce 200 milyon hacim yapmış,belki daha fazlaydı ama 200 milyon olduğunu net gördüm. Toplam 49 milyon daha işlem olmuş ki, bunun belki yarısindan fazlası 9.75 görüp 10.38 e giderken alislarla yapıldı muhtemelen. Tahtayı izlemeden sonradan kademe analizine bakarsanız hiçbir şey anlamazsınız. Önce tahta aktif izlenecek sonra kademe analizine bakılacak.

Biz bu hissenin detayını iyi biliriz yükselecek demiyoruz. Ama cakılmanın bir kandırmaca olduğunu net görebiliyoruz
    Sayın cover çok güzel ve doğru analizler yapıyorsunuz tebrikler..

Son anda baya bir can yakmıştır.

Sağlam inancı olmayanlar dökülmüştür.

Spk hisse yok diyemiyor
    Brüte alamıyor
    İşlem sırası durduramıyor

Bildiğin çok ince bir nakış

Bir haber var ise ki var görünüyor
    Haberi ne zaman verirler acaba..
    Hayırlısı bekliyeceğiz artık

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku

Ben gördüğümü samimi bir şekilde söyledim. Amacım bağcıyla alay etmek değil paylaşımda bulunmak. O yüzden ben pek görülmeyen hareketi dile getirdim. Kağıtta olsaydım yine aynı şeyi dile getirecektim yada daha fazla düşünüp açıklamasını kendim çözecektim yada siz açıklayacaktınız.

Hoş bunlar sonuçta veri kesin ne olacağının bilgisi değil. Ben dile getirdim sizde açıklama yaptınız. Buna vesile oldumda k.y. ya zararımmı oldu? !

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Ben gördüğümü samimi bir şekilde söyledim. Amacım bağcıyla alay etmek değil paylaşımda bulunmak. O yüzden ben pek görülmeyen hareketi dile getirdim. Kağıtta olsaydım yine aynı şeyi dile getirecektim yada daha fazla düşünüp açıklamasını kendim çözecektim yada siz açıklayacaktınız.

Hoş bunlar sonuçta veri kesin ne olacağının bilgisi değil. Ben dile getirdim sizde açıklama yaptınız. Buna vesile oldumda k.y. ya zararımmı oldu? !
    Benim açıklamama vesile oldunuz teşekkürler, yazdıklarımı yazmasam korkanların korkusu pekişebilirdi. Ama gerçekten ilk mesajda yazdığınız gibi bir cakılma yok, aktif izliyordum ve ve hacime bakıyordum. Bu operasyon çok usta ellerde ben daha profesyonelini hiç bir yerde görmedim. O yüzden sizin de yanılmanız mümkün benim de, çünkü sürekli fake atacaklar. O yüzden bende dahil bu hareketlerden anlam çıkarmaya çalışmayalım. Bildiğimiz kendimize kalsın. Çünkü biz bildiğimizi ifade ettikce yeni bilinmezler ortaya çıkacak. Bu etkileşimli bir süreç.

Benim uzayacak yada kısalacak bir malım kalmadı. Ama bu hissede doğru hareket etmek benim için bir ders uygulaması, uygulama yaptıkça izledikçe öğrendikçe, başka hisseler çocuk oyuncağı olacak. Emin olun bu hisseyi öğrenmek için, tecrübe kazanmak için izlerseniz çok önemli meziyetler edinirsiniz.

8. Ayrıca sayın ezel samimiyetinizle ilgili eskisi gibi şüphelerim yok sadece çok heyecanlı ve tez canlısınız.

Sayfa 186/327 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •