Sayfa 2/320 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    sarky hareketlendi sanırım alıma gecti ortaklar
    bugun büyük ihtimalle saatlik hedefi olan 3.55 görecek. kyt değildir. düş beni baülar.

2. millet nerdesiniz yahu hisse bugun çıktı kımseler yok.

3. Daha buralarda yenisiniz galiba.Biz 20 senedir burdayız.Sabırla olacakları izleyip ufak ufak alıma devam ediyoruz.Çoçuklara miras diye.

4. Bakır sektörünün öncü firması ve Avrupa oto piyasasının %50 sine hükmediyor, elektrikli otoda kullanılacak bakır oranı 6 7 kat fazla olacağını ve hem ülkemizde hem avrupada yoğun şekilde talep geleceğini.ikinci gerel olabilirmi neden olmasın diye sesli düşünüyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Bakır sektörünün öncü firması ve Avrupa oto piyasasının %50 sine hükmediyor, elektrikli otoda kullanılacak bakır oranı 6 7 kat fazla olacağını ve hem ülkemizde hem avrupada yoğun şekilde talep geleceğini.ikinci gerel olabilirmi neden olmasın diye sesli düşünüyorum.
    yazınız 23 aralık 2017 yılına ait tam bir yıl geçmiş bu yazınızda yaptığınız ön görü başarısız elektrikli otomobil büyüyecek sarkuysan büyüyecek ölme eşeğim ölme ne zaman?forumda bir acayip zaten 1 yılda sadece 28 sayfa paylaşım yapılmış sarkuysanla ilgili tek olumlu tarafı temettü ödeme alışkanlığı var fakat kendi halinde bir hisse fazla uçmamak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    yazınız 23 aralık 2017 yılına ait tam bir yıl geçmiş bu yazınızda yaptığınız ön görü başarısız elektrikli otomobil büyüyecek sarkuysan büyüyecek ölme eşeğim ölme ne zaman?forumda bir acayip zaten 1 yılda sadece 28 sayfa paylaşım yapılmış sarkuysanla ilgili tek olumlu tarafı temettü ödeme alışkanlığı var fakat kendi halinde bir hisse fazla uçmamak lazım.
    eski forumdaşım, niye takıldın ki (yatırımcı memnun ben de dahil) doğru algılamışssın hisseyi uçup kaçmaz. Öngörü de çok yanlış değil, geçen süreçte hangi hisse beklentileri iyi fiyatlayabildi (demisaş var gerçi). Çok takılma sevemediysen hisseyi ve forumu sat gitsin uçmaz kaçmaz.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    eski forumdaşım, niye takıldın ki (yatırımcı memnun ben de dahil) doğru algılamışssın hisseyi uçup kaçmaz. Öngörü de çok yanlış değil, geçen süreçte hangi hisse beklentileri iyi fiyatlayabildi (demisaş var gerçi). Çok takılma sevemediysen hisseyi ve forumu sat gitsin uçmaz kaçmaz.
    düşüncelerimi yazdım 3,31 maliyet bekliyorum dursun bakalım ilk maliyet önemli biliyorsundur tahminim,sevmesem satarım fakat elektirikli araç diye gaz vermemek lazım 2018 yılı zayıf al,sat yapmayan açısından sadece fazla düşüş yaşamadı o kadar bide temettü vermiş kendi halinde orta halli bir hisse işte.zaten forumda acayip sadece 28 sayfa yazılmış.

8. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 2/320 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •