Sayfa 7/327 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Arkadaşlar H. Melih den haberi olan var mı.Yorum ve şiirlerine asret kaldık.Yoksa satıp burayı terkmi etti.

2. Devir bakır devri.Senet tam yatırım senedi.Yatırımcı azlığından senet kolay baskılanabiliyor.Bu senede yatırım yapan ve yapacak olanlar aslında speke dua edip "düşür spek abi" demeliler.

Asla yatırım tavsiyesi amacım yoktur.

3.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Devir bakır devri.Senet tam yatırım senedi.Yatırımcı azlığından senet kolay baskılanabiliyor.Bu senede yatırım yapan ve yapacak olanlar aslında speke dua edip "düşür spek abi" demeliler.

Asla yatırım tavsiyesi amacım yoktur.
    Kesinlike katılıyorum. Önümüzdeki dönemin tartışmasız en iyi sanayi şirketlerinden biri. Aynı zamanda bir o kadar da stratejik bir şirket. En büyük sıkıntı ise şirketten çarptıkları paralarla şirketin hakim ortağı olmayan çalışan yönetimdeki güruhda. Eski topikte çok değerli isimler ve paylaşımlar vardı. Tam konuşulacak zamanda herkes sustu.

4. Seviyeli yorumları özlüyoruz.

Şirket bu yıl güzel bir bilanço açıkladı. Yurt dışında da büyüyor.Geçen genel kurulda bu yıl içinde Bulgaristanda' da fabrikasının açılacağı söylendi. Valentine; bir yandan Sarkuysan'ın tartışmasız en iyi sanayi şirketlerinden birisi,aynı zamanda da stratejik bir şirket olduğunu söylüyorsun diğer taraftan yönetimde çalışanları hırsızlıkla itham ediyorsun Ayıp olmuyor mu?.Gördüğün, bildiğin bir şey varsa belli mercilere yaz, anlat,halka açık borsa şirketlerinde bildiğim kadarıyla inanılmaz devlet denetimi var. Sana göre yönetimi çalıp çırpan bir şirket nasıl oluyor da senin tabirinle en iyi sanayi şirketi olabiliyor? Dedikodularla ortakların,bizlerin kafasını karıştırıyorsun. Bu dedikodularla hisselerin yükselmesini mi bekliyorsun? Başarıları takdir etmesini bilelim.Yalan yanlış yazıp çizmeyelim.Bir başka arkadaş da geçen gün hisselerin istediği gibi yükselmemesini Başkanın baskılamasına bağlıyor. 5000 ortaklı halka açık bir şirkette bu mümkün mü Allah aşkına..,Biraz zahmet edip okusa yönetim kurulu üyelerinin bilanço açıklama dönemlerinden geriye dogru aylarca işlem yapma yasağı olduğunu bilir.Ayrıca bunların alım satımları Kapta ilan edilir.Yorumlarımızla birbirimizi aydınlatalım, yanlış gördüklerimizi,söyleyelim,gerekirse yönetimden açıklama isteyelim ama lütfen seviyeyi düşürmeyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar H. Melih den haberi olan var mı.Yorum ve şiirlerine asret kaldık.Yoksa satıp burayı terkmi etti.
    Ben, arkadaşların (melih, forsa, bepanten, cevahir gibi) satıp çıktıklarını sanmıyorum. sanırım cezalı oldukları için siteye giremiyorlar.
    sarı kız bu arkadaşların ebedi aşklarıdır bırakamazlar

6.  Alıntı Originally Posted by parasiz Yazıyı Oku
    Ben, arkadaşların (melih, forsa, bepanten, cevahir gibi) satıp çıktıklarını sanmıyorum. sanırım cezalı oldukları için siteye giremiyorlar.
    Manipülatif, Yönlendirici Paylaşımlar SPK Nezdinde Müeyyide Potansiyeli Taşır.

7.  Alıntı Originally Posted by tutarli.93 Yazıyı Oku
    Şirket bu yıl güzel bir bilanço açıkladı. Yurt dışında da büyüyor.Geçen genel kurulda bu yıl içinde Bulgaristanda' da fabrikasının açılacağı söylendi. Valentine; bir yandan Sarkuysan'ın tartışmasız en iyi sanayi şirketlerinden birisi,aynı zamanda da stratejik bir şirket olduğunu söylüyorsun diğer taraftan yönetimde çalışanları hırsızlıkla itham ediyorsun Ayıp olmuyor mu?.Gördüğün, bildiğin bir şey varsa belli mercilere yaz, anlat,halka açık borsa şirketlerinde bildiğim kadarıyla inanılmaz devlet denetimi var. Sana göre yönetimi çalıp çırpan bir şirket nasıl oluyor da senin tabirinle en iyi sanayi şirketi olabiliyor? Dedikodularla ortakların,bizlerin kafasını karıştırıyorsun. Bu dedikodularla hisselerin yükselmesini mi bekliyorsun? Başarıları takdir etmesini bilelim.Yalan yanlış yazıp çizmeyelim.Bir başka arkadaş da geçen gün hisselerin istediği gibi yükselmemesini Başkanın baskılamasına bağlıyor. 5000 ortaklı halka açık bir şirkette bu mümkün mü Allah aşkına..,Biraz zahmet edip okusa yönetim kurulu üyelerinin bilanço açıklama dönemlerinden geriye dogru aylarca işlem yapma yasağı olduğunu bilir.Ayrıca bunların alım satımları Kapta ilan edilir.Yorumlarımızla birbirimizi aydınlatalım, yanlış gördüklerimizi,söyleyelim,gerekirse yönetimden açıklama isteyelim ama lütfen seviyeyi düşürmeyelim.
    Seviyeli yorum istiyorsan önce seviyeli olmayı öğreneceksin. Tanımadığım adını, yaşını, ünvanı bilmediğim bir insana siz diyeceksin ve sayın diye hitap edeceksin.

Yine okuyupta anlayamadığın, yorumlayamadığın bir yazıyla ilgili karşındakini itham etmekle suçlamadan önce bir kendi yazdığna bakacak ve acaba ben kime neye dayanarak ne itham ediyorum diye bir soracaksın ki tutarlı olmayı öğrenesin, sonra da tutarlı diye nick alırsın kendine.

Biz küçük yatırımcılar hepimiz birbirimizi biliriz. Ölü soyucu patronları da biliriz, kan emici uşaklarını da. Özellikle de kimi takdir edeceğimizi çok ama çok iyi biliriz. Senin biz dediğin artık her kimse, orası meçhul.

8.  Alıntı Originally Posted by parasiz Yazıyı Oku
    teşekkürler

evet aşkımızdır sarıkız.

bırakıp gitmeyiz gitmeyeceğiz

biz virgül yer değişse bile razı değiliz

ytd değildir

hoşcakalın

cuma gecemiz ve günümüz bereketli geçsin

Sayfa 7/327 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları