Sayfa 322/327 İlkİlk ... 222272312320321322323324 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. merhaba

Sayın Genel müdürümüzün ve ailesinin biraz daha toplamasını bekleyeceğiz. Buna çanak tutan yönetimle beraber. Miras kalan kıymetli arsasını satmıştı . Şirketi kurtarmak için gücü yettiği kadar koltuk çıkıyor sağ olsun.

2. Boş yapma burdan sana ekmek çikmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by mmyasar69 Yazıyı Oku
    Boş yapma burdan sana ekmek çikmaz.
    bunun muhatabı arkadaş yazdıklarını sildi.muhatabım oydu yanlış anlaşılmasın

4. Merhaba Ortak
    İnşallah alınmazsın bu tabirden. Sayın rahmetli babam kurucu ortaktı. En büyük şu anki genel müdür Çaycı Genel kurullarda destek için arar hatır sorardı adamlarıyla. Şu an için selamı bile kesti. Sayın eşi kızı oğlu yönetimdeki kişiler KAP a bile bilgi vermeye gerek duymadan altarnatif kaynaklarla topluyorlar. Bende toplayıp takip ediyorum. En son FROTO dan temettü ile devam edip sonrada tek hisse buraya geçmeyi düşünüyorum. Ama satacak kıymetli arsam yok.

5.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Merhaba Ortak
    İnşallah alınmazsın bu tabirden. Sayın rahmetli babam kurucu ortaktı. En büyük şu anki genel müdür Çaycı Genel kurullarda destek için arar hatır sorardı adamlarıyla. Şu an için selamı bile kesti. Sayın eşi kızı oğlu yönetimdeki kişiler KAP a bile bilgi vermeye gerek duymadan altarnatif kaynaklarla topluyorlar. Bende toplayıp takip ediyorum. En son FROTO dan temettü ile devam edip sonrada tek hisse buraya geçmeyi düşünüyorum. Ama satacak kıymetli arsam yok.
    saygıdeger ortak yukarıda açıkladım yazdıklarım size degil başka birine idi. o silip gidince size cevap gibi oldu.kendi yazdığımı da nasıl sileceğimi bulamadım.o sebeple yukarıda açıklama yaptım. gene de özür dilerim bol kazanölar dilerim. saygılar

6. Merhaba

Bu hissede kurucu ortağım baba sayesinde. Şu andaki Saygı değer genel müdürümüz Çaycı girişte memur şimdi ise büyük hissedar. Ama Allah var yönetimde o da çalıştı bu dünya çapında bir şirket ortaya çıktı. Hem şirket büyüdü hem de yönetim ve Çaycı ailesi büyüdü. Sabreden bizler bekliyoruz. ya haram olsun deyip suratına tüküreceğiz yada gelişmelerde Han önündeki gelişmelerden bilgi verirse Allah razı olsun Helal olsun yönetime diyeceğiz.

7. Red face Sayın Ortaklar

3.Çeyrekte açıklandı. Bakıyorum kimseden yorum yok. Galiba tüm ortaklar ne geleceğini biliyormuş. Bizden başka.

8.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    3.Çeyrekte açıklandı. Bakıyorum kimseden yorum yok. Galiba tüm ortaklar ne geleceğini biliyormuş. Bizden başka.
    Gayet güzel bir bilanço ama hisse fiyatı bence sürünmeye devam edecek gibi, aslında 2024 yılı zor geçecek onun için.

Çin'deki ekonomik toparlanma belirsiz olduğu için, çin iç tüketimi tekrar daralmaya dönmüş, batı zaten yüksek faizin etkisi resesyon konuşmaları vs vs, bence bu dönem, uzun vade düşünenler için biriktirilme dönemi olmalı diye düşünüyorum.

net satışlar hem çeyrek hem yıllıkta artmış,
    favök te hafif gerileme, yıılıkta gayet iyi
    net kar oldukça iyi

HBK ,3,40 civarı, FK 9'lar civarı gayet güzel ama borsada gelecek satın alınır ve 2024 zor bir yıl olacak beklentisi gibi sebebler, yatayda tutacak gibi hisseyi.

yatırım tavsiyesideğildir. YTD saygılar,

Sayfa 322/327 İlkİlk ... 222272312320321322323324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •