Sayfa 72/262 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1. Takip edenler bilir 2 hafta önce bu bilanço dönemine dikkat edilmesi gerekildiğini belirtmiştim .mal dağıtımı yapıla bilinir diye.
    Çünkü global ve bizim hikayemiz olumsuzluğu bilançoların önüne geçip bu alıcıdan ziyade tahtalarda çıkış olarak gerçekleşme ihtimali üzerinden yorumlamıştık.Şimdilik oyunda bu şekilde ilerliyor.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Takip edenler bilir 2 hafta önce bu bilanço dönemine dikkat edilmesi gerekildiğini belirtmiştim .mal dağıtımı yapıla bilinir diye.
    Çünkü global ve bizim hikayemiz olumsuzluğu bilançoların önüne geçip bu alıcıdan ziyade tahtalarda çıkış olarak gerçekleşme ihtimali üzerinden yorumlamıştık.Şimdilik oyunda bu şekilde ilerliyor.
    Viop konusunda yazmıştın, bravo.

3. Eregl tahtasını bile şuanda fiyatlıyamıyorlar bilançosuna 3-4 gün kalmış ,
    bundan önceki bilanço dönemlerine bakın 30-25 gün önceden yavaş yavaş pozisyonlar alınırdı kurumlar tarafından yalnız şimdi sadece takaslarına bakıldığında ky mal almış üst bantlardan bu yüzden dikkat edin dedik aldığınız tahtalarda , endeks ağırlığı 1. sırada olan bir tahtada bu hesaplar yapılıyorsa 2 kere düşünmek gerekli ve temkinli davranmakta yarar var diyorum .Tabi bu yorumlamamın içinde maliyet önem arz eder.

4. günlükte son durum pıst 100 belirttiğimiz 1930 altı fiyatlıyor ,
    tahtalardaki oynaklık çok fazlı , hacim tırt .
    1930 altında kaldığı sürece 1870-1850 aşağıda takip edilmesi gereken bantlar.

5. Bulut Hocam hayırlı olsun topik, paylaşımları sabırsızlıkla bekliyor olacağım. emeğinize sağlık

6.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    Bulut Hocam hayırlı olsun topik, paylaşımları sabırsızlıkla bekliyor olacağım. emeğinize sağlık
    teşekkürler kolay gelsin.

7. Bulut kardeş hayırlı olsun zaten foruma sadece senin yazdıklarını okumak için giriyordum. Başarılar kolay gelsin.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by presci Yazıyı Oku
    Bulut kardeş hayırlı olsun zaten foruma sadece senin yazdıklarını okumak için giriyordum. Başarılar kolay gelsin.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekkürler kolay gelsin.

Sayfa 72/262 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •