Sayfa 114/165 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 905 - 912 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    100 000 lot hacim yapmış 4.28 göstermiş kimse satmayinca dünkü kapanisa geri indirmiş hadi canım hadi sen anca 4.60 -4.80 arasından aşağı mal gelmez adam ol adam gibi düşür 4 e 20 000 lot alım madem düşürmeye niyetlisin dansöz gibi kivirt ma pavyon yosmasi spek😂
    Aldınızmı 4 ten 20 Bin lot?

2. Beni de yaniltti bu kağıt 4.12 den de ben çıkmıştım daha çok zarardan kurtuldum .

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Kimsenin aklını karıştırmak istemem ama hatek nezaman çok yüksek işlem adedi ile tavan olup döndüyse bidaha en az 1-2 yıl yukarıları görememiş.7 milyondan fazla lot işlem olmuş.Anladığım kadarı ile büyük yatırımcı 4.80 ve üzeri mal boşaltmış.zaten 4.95 ten bianda 3.80 lere gelmesi bunu gösteriyor.çıkarken aldım çıkınca sattım düştü diye geri aldım felan.şimdiaz bişi zarar var.zaten fazla lot yok. 4e versem yeter.yalnız benim anlamadığım bi hisse 4 ten 5 e niye çıkar 5 ten 4e niye düşer.iyi bi haber varki çıktın.ozaman niye fazlasıyla düştün.iyi haber yok kötü haber varsa düştün.peki ozaman niye çıktın.(niye çıkacak ellerindeki malı hem boşaltmak hemde yüzde 20 gibigüzel bi karla) lasvegas borsası olmalı bistin adı

5.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Defter değerine yani 10 liranin üstüne cikarmadan satmazlar hatta ve hatta eski 30 lara cikarip ordan asagi 20 ye kadar verip o parayi şirkete borc verir ve 1 yil içinde borca karsilik 10 liradan tahsisli yapar gibi birşey bekliyorum. Adam kasaya nakit koyar hissesinide geri alır kimseye birşey olmaz
    yani herseyi yatırımcıya yükleyen klasik yurdum borsa oyunları demek istiyorsun

Şirket flnasal desteğe ihtiyacı var. Varlık mı sarar, Bedelli mi yapar, tahsisli mi yapar veya flnasal yönü güçlü olan bir grup şirketi ile birleşmemi yapar kestirmek zor

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık. (Son güncellenmiş hali)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 114/165 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •