Sayfa 1352/1366 İlkİlk ... 352852125213021342135013511352135313541362 ... SonSon
Arama sonucu : 10925 madde; 10,809 - 10,816 arası.

Konu: Hissenet Haftalık Hisse Yarışması 2

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Tebrikler Canlar...
    Ben de tebrik ediyorum...alkışlıyorum ve çiçeklerinizi gönderiyorum... Ayrıca hayat2000 kardeşimin doğum günü olması münasebeti ile kendisine ''hayat sana hep gülsün'' diyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Şarkıyı dinleyince öküz gibi duygulandım.....Bu dükkan kapanınca sevinçimizi,üzüntümüzü,milli ve dini günlerimizi,espirilerimizi nerede paylaşacağız ,kahkahalarımızı nerde atacağız tekrar buradan bu güzel günleri bizlere yaşatanları sevgiyle selamlarım büyüklerimin ellerinden öperim küçüklerimin hiç bir yerinden öpemem en küçük kanımca benim kimin kalbini kırdıysam , hakkını yediysem şimdiden özür dilerim...uzun bir ayrılık yaşayacağız ölüm var bu hayatta, hakkınızı içinizden de olsa helal edin...benden yana herkese helal olsun.....hasta arkadaşlarımız tedavilerini aksatmasınlar

Hepiniz arabanıza bindiğinde EMNİYET KEMERLERİNİZİ takınız
    Terli iken soğuksu içmeyiniz
    Çalıştığınız yerlerde EMNİYET KURALLARINA uyunuz
    Yaşlılar tansiyon ilaçlarınızı içmeyi unutmayınız,dişlerinizi çıkartmadan uyumayınız,havalar ısınınca 12-16 saaatleri arası dışarı çıkmayınız,
    RABBİM HEPİNİZE SAĞLIK,SIHHAT,BOL BEREKETLİ GÜNLER NASİP ETSİN
    Çok güzel bir yazı olmuş...elinize gönlünüze sağlık...

3.  Alıntı Originally Posted by .:TÜCCAR:. Yazıyı Oku
    tebrikler dostlar.başarılarınız daim olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Şarkıyı dinleyince öküz gibi duygulandım.....Bu dükkan kapanınca sevinçimizi,üzüntümüzü,milli ve dini günlerimizi,espirilerimizi nerede paylaşacağız ,kahkahalarımızı nerde atacağız tekrar buradan bu güzel günleri bizlere yaşatanları sevgiyle selamlarım büyüklerimin ellerinden öperim küçüklerimin hiç bir yerinden öpemem en küçük kanımca benim kimin kalbini kırdıysam , hakkını yediysem şimdiden özür dilerim...uzun bir ayrılık yaşayacağız ölüm var bu hayatta, hakkınızı içinizden de olsa helal edin...benden yana herkese helal olsun.....hasta arkadaşlarımız tedavilerini aksatmasınlar

Hepiniz arabanıza bindiğinde EMNİYET KEMERLERİNİZİ takınız
    Terli iken soğuksu içmeyiniz
    Çalıştığınız yerlerde EMNİYET KURALLARINA uyunuz
    Yaşlılar tansiyon ilaçlarınızı içmeyi unutmayınız,dişlerinizi çıkartmadan uyumayınız,havalar ısınınca 12-16 saaatleri arası dışarı çıkmayınız,
    RABBİM HEPİNİZE SAĞLIK,SIHHAT,BOL BEREKETLİ GÜNLER NASİP ETSİN
    dükkan kapanıyor mu.? portföyün yarı yarıya erimesine bile çok fazla üzülmedim ama buranın kapanmasına gerçekten üzülürüm.burada güzel bir bağ dostuklar oluştu.inşallah devam eder.

5.  Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Tebrik eden tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Sağolun..

Doğum günümü çift taraftan kutluyorum bugün. Bu yüzden bir garip duygu yasıyorum. Kutlayan kutlayana..
    doğum gününüz kutlu olsun.arzuladığınız gibi uzun bir ömür dilerim.

6. [QUOTE=bb79;2235045]
     Alıntı Originally Posted by .:TÜCCAR:. Yazıyı Oku

Tebrik ederim

7.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    doğum gününüz kutlu olsun.arzuladığınız gibi uzun bir ömür dilerim.
    Teşekkür ederim sağolun. Bilmukabele.

Herkese günaydın.

8. günaydın dostlar...arkadaşlara tebrikler....

Sayfa 1352/1366 İlkİlk ... 352852125213021342135013511352135313541362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •