Sayfa 177/736 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 5886 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: AGHOL AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1. Kimse kalmadi forumda. Vay beee milletide küstürdü agholdingi. Sesimi duyan varmıııı

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sadece biz degil, herkes küsmüş... İşlem hacmi 4 bin olamadı hala.
    Bu durumu İyi diye yorumlayalım.

(4) (Değişik: 29/6/2005 – 5377/15 md.) Hakaretin alenen işlenmesi halinde ceza altıda biri oranında artırılır.

Herkes haddini bilecek

5.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Sizlere şirketin telefon numarasını verdim.kiminle görüşmeniz gerektiğini de yazdım.Eğer bundan sonra hiç bir şekilde uğraşmayıp,telefon dahi etmeyenlerin yönetim böyle-şöyle deme hakları yok.Çünkü önce sen uğraşmalısın.Yoksa palavradan yönetime ona buna küfür etmeyelim...Yönetimi abluka altına almalıyız.Mutlaka yasal yollara başvurmalıyız...
    Forumda özellikle yönetim hakkında ahkam kesen,küfür eden,kızan vb gibi davranış içersinde bulunan arkadaşlar ne yazık bir kişi hariç telefon dahi etmediklerini gördük.Öyleyse bizler her şeyi hak ediyoruz.Başta kendim olmak üzere hepimize yazıklar olsun.Ancak ,bundan sonra hiç kimse o böyle yapıyor bu böyle yapıyor diye konuşmasın.Bizler kendi hakkımızı aramaktan aciz olduğumuzu göstermiş olduk.Hiç başkalarını şuçlamayalım....

Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Arkadaslar alavaremin dalaverenin falan dondugu yok.
    Holding cok ciddi bicimde degisimden geciyor, portfoyunu yeniliyor. Banka satildi. Migros, Kipa,Uyum vesaire geldi.
    Arsalar bosaltildi GYO oldu
    Ben gidisinden oldukca memnunum, grubun is yapisina ve vizyonuna guvenim tam.
    Zaten grubu begenmesem manyak miyim neden hissesini surekli alayim? Ustelik 1 tane bile satmiyorum.
    Benim begenmedigim finansal yukten olusan borctan dolayi sirketin kur farkindan dolayi her turlu iyi sonuca ragmen 4. yilda hala zarar yazmis olmasi ve dolayisiyla guduk temettu aciklamasi.
    Sirket ve degeri baska Borsa baska. Ben maldan anlarim ama borsadan anlamam.
    Kendimi ifade etmis olayim...
    Sevgili ebcim, Ben kendi adima yonetimi begendigimi turlu kereler soylemistim. Tabi ki de ne gecmiste, ne de simdi aramadim. Ileride de aramayi dusunmuyorum. Hissenin cok dustugunu dusunen varsa, parasi da varsa hisse alir. Yukseldigini dusunen varsa, baska bir plani varsa hisse satar. Dinamik bu.

Ha, kanundisi isler varsa, bunlar da ispatlanirsa, devlet mudahale eder. Ama bunun disinda adam bedelli ya da bedelsiz sermaye arttirmiyor, yeniden degerleme yapmiyor diye sikayet etmek hicbir ise yaramaz.

7.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Bu tabloyu saklamak icin bin dereden su getiriyorlar...

100 TL olacak hisselerim ve ben bol kazanclar diliyorum...

kissadan hisse: elindekinin degerini bilmeyenler, er ya da gec elindekini kaybetmeye mahkumdur!
    Sayın depeche yarın ben zarardayım depeche nin 100 hedefine kandım dese spekülasyon dan size de dava açılsa doğrumu olur neyse
    Regaip kandilimiz mübarek olsun ....hakkınızı helal edin dahada yazmam saygılarımla

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by rakarr Yazıyı Oku
    Sayın depeche yarın ben zarardayım depeche nin 100 hedefine kandım dese spekülasyon dan size de dava açılsa doğrumu olur neyse
    Regaip kandilimiz mübarek olsun ....hakkınızı helal edin dahada yazmam saygılarımla

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aghol demiyo.Hisselerim diyo ama. 4 lot 100 tl eder. Bence hukuksuz bi yanı yok. 🤣🤣🤣🤣

Sayfa 177/736 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •