Arama sonucu : 2796 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by razer Yazıyı Oku
    Bir paylaşım daha yapayım, önceki şuradaydı.

Bugün itibariyle dört ay geride kaldı. 563 liradan 13.700 liraya ulaşmış bulunuyorum, üstelik İdeal'i ve kredi kartı ekstremi de bu süreçte portföye ödettim, bundan sonra minimum çekim yaparak ilerlemeye çalışacağım. Hedefim Mart sonunda 50.000'e gitmek, umarım bu hedefime ulaşabilirim. Bu süreçte anladım ki süreklilik gereken tek şeymiş, ne kadarla başladığınızın da çok bir önemi yokmuş... Sürekliliği yakaladığınız zaman kartopu etkisini başlatıyorsunuz...

Herkese başarılar dilerim.
    29 Nisan itibariyle bir güncelleme daha yapıyorum, planlarım biraz gecikti...

An itibariyle 26 bin liradayım. Nisan ayında >%150 getiri sağlayarak en iyi aylarımdan birini yaşadım, bu ay 30 bin olmak üzere, toplamda 45 bin lira civarı para çekmiş oldum. Hepsi 563 liradan.

Borçlar vs vardı, onlardan kurtuldum, 26 ile yola devam ediyorum. Eksi kapattığım tek bir hafta dahi yok.

Toplamda dört yıl sürdü ama başarıyorum galiba sonunda, denemekten hiçbir zaman vazgeçmemenin meyvelerini topluyorum sanırım.
    Son düzenleme : razer; 29-04-2020 saat: 21:11.
    Forumda yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerimdir, hiçbir hisseyle ilgili al-sat tavsiyesi vermiyorum.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •