Sayfa 503/1120 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8959 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Foreks Haberleri II

*opec, 2018 için opec dışı petrol arzı büyüme tahminini 320 bin varil/gün artırarak 1,40 milyon varil/güne çıkardı
    *opec, 2018'de opec dışı petrol arzının 59,26 milyon varil/gün olmasını bekliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*opec 2017'de kendi petrolüne talebin 2016'ya göre 0,60 milyon varil/gün artarak 32,8 milyon varil/gün oduğunu tahmin etti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*ulusoy elektrik/ulusoy: Talep artışıyla bu yıl rakamlarda rekor kırdık-bloomberg ht
    *ulusoy elektrik/ulusoy: 2018'de agresif büyümeye devam edeceğiz -bloomberg ht

*ulusoy elektrik/ulusoy: Farklı coğrafyalar için farklı ürünler tasarlıyoruz-bloomberg ht
    *ulusoy elektrik/ulusoy: Cezayir pazarında eski günlerimize yaklaşacağımızı düşünüyoruz-bloomberg ht

*ulusoy elektrik/ulusoy: Geçtiğimiz yıla göre ihracatımız 2 katına kadar arttı, 2018'de de esas büyüme ihracattan gelecek-bloomberg ht
    *ulusoy elektrik/ulusoy: Kurdaki oynaklıktan direkt etkilenen bir şirket değiliz-bloomberg ht

*ulusoy elektrik/ulusoy: Borçsuz yapımızı devam ettirmek istiyoruz-bloomberg ht
    *ulusoy elektrik/ulusoy: Bu yıl için yurtdışından siparişler oldukça iyi-bloomberg ht

*ulusoy elektrik/ulusoy: Endonezya'da 3,5 milyon dolarlık iş aldık, artarak sürecek-bloomberg ht
    *ulusoy elektrik/ulusoy: şirketin sermaye yapısını güçlendirmeyi planlıyoruz-bloomberg ht

*ulusoy elektrik/ulusoy: özkaynaklarımızı kullanarak sermayemizi güçlendirecek aksiyonları tartışıyoruz-bloomberg ht
    *ulusoy elektrik/ulusoy: Bu yıl şirketin sermaye yapasını koruyarak %25-50 arasında temettü ödemesi yapabiliriz-bloomberg ht

Sayfa 503/1120 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •