Sayfa 9/81 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 65 - 72 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında tarafımca paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık. ( 29.03.2019 tarihli Son güncelleme )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Doçebank topluyor hisseyi ilginç gerçi iştiraklerine baktığımız zaman neden topladığı belli oluyor.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Bugünkü alan satan var mı?
    Yanancı ne yapıyor bu kağıtta?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. bu hissede kimse yok mu karı cok iyi bu kagıdın bu karla cok daha yukarılarda olması gerekir bugun tam da direnc noktasından geri donmus 3.37 den orayı gecerse yukardı 3.72 sonraki nokta 3.94 ve 4.40 seviyesine kadar yukselis yapamsı gerekir .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

6. hata bende karı guzel diye 3.28 aldık bugun 3.16 zararla sattım tırt cıktı bu hisse resmen dalga geciyorlar bunu satıp hubvc alıyor tahta yapıcı bunda is yok bosa yorum yaptık birde degmeyecek pecete kagıdına .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. Hubvc 2.10 Ken bu 3.30 parçaydı hubvc 3.13 oldu bu 3.10 a düştü bunu satıp hubvc alıyor çakal ana burdan ettiğim zararı 2.95 hubvc alıp 3.11 caktim tahtaciya zararım çıktı😂 gyhol den bir bok olmaz

8. Görüyorsunuz uzak durulmali bunu satıp bunun parasıyla hubvc yi yükseltiyor çakal buda huubvc gibi gitse çoktan 4.50 olurdu ..buda yükselir diye alanların eline veriyor Perşembe cuma da hubvc tavan giderken aynı şeyi yaptı 3.37 gösterip gelenin eline verdi uzak durulmali hubvc tavan tavan giderken düşen hisse hubvc kısa zamanda aşağıya cakinca bu hisseyi de 2 TL bekliyorum

Sayfa 9/81 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •