Sayfa 102/104 İlkİlk ... 25292100101102103104 SonSon
Arama sonucu : 826 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Batı İlk Defa Böyle Net Tavır Koydu

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    birileri büyük ihtimal fettöş kılıçdaroğlunu fena işletmiş
    cumhurbaşkanı "Bu zatın belge diye salladığı kâğıtları görünce anladık ki, bir şirket alış-verişi için yapılan ödemelerin dekontlarını, kendisine ‘Cumhurbaşkanının yakınları yurt dışına para gönderiyor’ diye yutturmuşlar. Benim çocuklarım yurt dışında hiçbir yere para göndermedi. Yurt dışında çocuklarımın da yakınlarımın da parası yok. Özel kalem müdürüm dediği kişi iş adamı. Yurt içindeki yine yurt içindeki başka bir bankaya yapılan havale var. Halkbank ile Al Baraka arasındaki alışverişin belgeleri var; bunun elindeki belgeler de sahte."
    kılıçdaroğlunun belgeyi açıklamadaki zamanlamasını kimse bana iyi niyetli olarak açıklayamaz
    kesinlikle zarrab saldırısı ile eşzamanlı yapılmaya dikkat edilmiş
    türkiyeye atılan bombanın etkisini artırmak için içine çivi yerleştirmek gibi birşeydi bu

2. https://www.birgun.net/haber-detay/i...ma-193613.html

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    birileri büyük ihtimal fettöş kılıçdaroğlunu fena işletmiş

Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku
    Son düzenleme : Pert; 02-12-2017 saat: 17:56.

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

3.  Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

4. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

5. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

6. Murat Sayın çizdi...

Aşık Veysel Şatıroğlu

7. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

8. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 102/104 İlkİlk ... 25292100101102103104 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •