Sayfa 303/563 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

ben giremedim ortaklik yapisinin fotosunu alip buraya atabilirmisiniz size rica etsem

rahatsizlik veriyoruz ama
     Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    https://giris.tobb.org.tr/Login.aspx...onRequest=true

Ticaret Sicil Gazetesinden sayın Hayek.

2. Hedef girişim gibi kendi hisselerine bir miktar yatırım yaparlar inşallah.

.

aynen sn. ozmen

hedef girisime benzer bir yapi olabilir.

hazir dibe getiriyorlarken

rtalb paylarini satin alabilirler 1 milyon lot kadar , 15 liradan alirlar bu hesaba gore

genz biyoteknoloji sirketindeki paylarini artirirlar

a1 yasam paylarinin bir kismini alabilier, bu oldukça akillica olabilir.

istirakleri olan Yapi Radar adli sirketteki paylarini artirabilirler. ama benim dusuncem daha cok biyoteknoloji alanina yatirim yapacaklardir.

rtalb, a1 yasam ve Genz paylarini portfoye atar , bir miktar nakit ile de fon alirlar. oldukca karli bir sirket olur. sonra halka arz ederler.

riske gerek yok, karliligini bildikleri sirketlere yatirim yapacaklardir.

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

4. Bem olsam direkt glryh alırdım, çok ucuz, 12 milyon lot alabilir belki, a1 halka arzı ile çok kar eder, yine risk çok düşük
    Yazdığım yazılardaki içeriklerin tamamı kişisel düşüncemden ibarettir, Yatırım tavsiyesi değildir,

guler yatirim hissesi alamiyor olmalari lazim ? hakim ortagin hisseleri oldugu icin sn. karat.. o sebeple yazmadim

yoksa şu an bist'te bu hisseden daha ucuz 1 adet bile hisse gosteremezsiniz. bedavanin bile bedavasinda islem goruyor.

bu konuya bir bakalim ama
     Alıntı Originally Posted by karat Yazıyı Oku
    Bem olsam direkt glryh alırdım, çok ucuz, 12 milyon lot alabilir belki, a1 halka arzı ile çok kar eder, yine risk çok düşük

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    guler yatirim hissesi alamiyor olmalari lazim ? hakim ortagin hisseleri oldugu icin sn. karat.. o sebeple yazmadim

yoksa şu an bist'te bu hisseden daha ucuz 1 adet bile hisse gosteremezsiniz. bedavanin bile bedavasinda islem goruyor.

bu konuya bir bakalim ama

Çok yönlü bir insan mg, çok değişik varyasyonlar yapıyor, çok düşündürücü benim için, ne yapacak merak ediyorum,
    Yazdığım yazılardaki içeriklerin tamamı kişisel düşüncemden ibarettir, Yatırım tavsiyesi değildir,

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    aynen sn. ozmen

hedef girisime benzer bir yapi olabilir.

hazir dibe getiriyorlarken

rtalb paylarini satin alabilirler 1 milyon lot kadar , 15 liradan alirlar bu hesaba gore

genz biyoteknoloji sirketindeki paylarini artirirlar

a1 yasam paylarinin bir kismini alabilier, bu oldukça akillica olabilir.

istirakleri olan Yapi Radar adli sirketteki paylarini artirabilirler. ama benim dusuncem daha cok biyoteknoloji alanina yatirim yapacaklardir.

rtalb, a1 yasam ve Genz paylarini portfoye atar , bir miktar nakit ile de fon alirlar. oldukca karli bir sirket olur. sonra halka arz ederler.

riske gerek yok, karliligini bildikleri sirketlere yatirim yapacaklardir.

Hiç birini alamaz girişim sermayesi tebliği açık yönetim hakkına sahip şirketlere yatırım yapamazlar yaparsa spk 1 sene süre verir hala satmazsa normal AŞ döner

8. Rta hikayesi bitti yeni hikaye bedelli sonrası yapılacak yatırım olacak yatırımın ne olduğu vs izahnamede yayınlanır bakarız hep beraber

Sayfa 303/563 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •