Sayfa 436/563 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Gülerın fıatı çok ucuzu dedı,

guler bu fıatta kalırsa gerı alım yaparım dedı

a1 gırısım sermayesınıde halka acacıgız dedı

a1 gırısım ıcın kısada faalıeyet bılgılerı alacaksınız dedı,

coın pıyasaları ıcın devletın duzenlemelerını beklıyoruz dedı,

a1 capıtal halka arzında degerımızı goreceksınız dedı,
    ssıemens buyuk prestıj dedı

adama ınanılmaz guzel şeyler dedı. ver herkes teşekkur ettt

2. Bu murata güler gerçekten ama gerçekten mutevazı ve saygıdeger bır adam.. Guler ıcın soyledıklerını duysaydınız vallahı acaıp alkışlardınız. daha bazı şeylerıde , guzel olan seylerı soylemıyorum cunku manupıle edıyorsunuz dedı

3. bize laf soyleyeneler fıatlarımı gorunce tukurduklerını yalıyacakdlar dedı.. rtalbde bedelsı dedı, sıemens ınaılmaz prestıj dedı. devletten hızlı ve paramızı cabuk alıyorsuz dedı

Guler tarafi ile alakali konusulanlarin ozeti de su sekildedir.

1- ) Guler yatirimin piyasa degeri cok ucuz dedi. Bu sekilde devam ederse geri alim programi aciklayacagiz dedi

2- ) Şahsiniz alim dusunmuyormusunuz ! madem bu kadar ucuz sorusuna ? Spk kosullari nedeniyle cevap veremem dedi.

3-) A1 girisim sermayesi dogal sebeblerden (mevzuat nedeniyle) dolayi halka arz edilecek 3 yil suresi var dedi. Ancak su an 25'e yakin sirket ile gorusmemize ragmen uygun kosullarda ortak olabilecegimiz bir sirket bulamadik dedi. Ama cok iyi bir ekibimiz var, sonuc cok uzak degil dedi.

4-) A1 Capital tarafinda isler cok iyi dedi. 2022 yili icinde halka arzi bitirmeyi planladiklarini belirtti. Ama ortak satisi mi yoksa sermaye artirimi yolu ile mi olacak bu konuyu karara baglamadiklarini belirtti.

5-) Agresif buyume stratejileri cercevesinde temettu konusuna sicak bakmadiklarini ama 2 yil icinde sartlarin olgunlasabilecegini anlatti.

6-) Rtalb tarafindak Çin tandansli rekabet nedeniyle kar marjlarinin baskilandigini anlatti. Rtalb icin bir bedelsiz sermaye artirimi olabilecegini ifade etti.

7-) Tüm istiraklerinde iyi bilancolarin geldigini ve gelecegini ifade etti.

8-) Onumizdeki donemde yeni bir bedelli sermaye artirimi planlamadiklarini ifade etti (ayse terzi)

9-) Piyasada ki karalama kamoanyalari ve kufurler nedeniyle zedelenen itibarlari nedeniyle isim degisikligine (kesin olmamakla birlikte) gidebileceklerini ifade etti.

10-) A1 icin aldiklari Levent Plazadaki yerin sadece 5. kat oldununu iceride tadilatin devam.ettigini ve Ocak 2022 de A1 Capital'i oraya tasiyacaklarini ifade etti.

11-) Coin piyasasina devlet regulasyonu olmadigi icin sicak bakmadiklarini ama bu alandaki.muazzam gelirin farkinda olduklarini belirtti. Bddk ya da Spk bir duzenleme yapmadan girmek istemediklerini ama belli de olmayacagini ifade etti.

"yatırım tavsiyesi değildir"

5. EN önemlısı ne bılıyormusunuz kurulda murat guler dedıkı , madde koysak gerı alım yaparmıyız dedı bugun, ayşe hanımda da bır daha kı genel kurul dedı.. ulan adam daha ne desın. fıat çok ucuz ve ben alacagım dedı.. bende acelecı..

6. Hayek güzel bir kuruldu dimi

tanistikmi seninle ? sanal bir karaktermiyim yani
    en onde 4 lü oturuyorduk
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Hayek güzel bir kuruldu dimi

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tanistikmi seninle ? sanal bir karaktermiyim yani
    en onde 4 lü oturuyorduk
    Bende ordaydım, ama kendımı burdakılerın kım oldugunu bılmedıgım ıcın afıse etmek ıstemıyorum. ondekı 4 luyu bılıyorum..

Sayfa 436/563 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •