Sayfa 540/563 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    A1 Capital halka arzı sümenaltı, bu net. Pardus için SPK izni daha çabuk çıkar diyordum ancak yanıldım belli ki normal zamanda çıkacak. O da bir sonraki hafta olur. Muratçığım 30 Haziran'a kadar yapsa da bilançoya faydası olsa. Fazla bir lotum yok o nedenle analiz vs geyikleri için mesai harcamaya üşeniyorum.
    Verdiğin tek bir bilgi yok, analizin simdiye kadar beş etmedi hala çıkmış sanki yorumların çok kıymetliymis gibi analiz yapmaya üşeniyorum diyorsun. Bayım kendine gel..Sen bir analiz yapmayıp, bir bilgi paylaşmayıp havanda şu döven adamsın.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    A1 Capital halka arzı sümenaltı, bu net. Pardus için SPK izni daha çabuk çıkar diyordum ancak yanıldım belli ki normal zamanda çıkacak. O da bir sonraki hafta olur. Muratçığım 30 Haziran'a kadar yapsa da bilançoya faydası olsa. Fazla bir lotum yok o nedenle analiz vs geyikleri için mesai harcamaya üşeniyorum.
    Mesela soruyorum sana neye istinaden a1 kapitalin halka arzı sümen altı? Neye dayandiriyorsun. Cevap ver..

3. Daha fazla baskı sürmez bence
    Vira bismillah yeni hafta da

4. Son günlerde tahtaya değişik kurumlar gelmeye başladı, 2-3 kademeye oynuyorlar ama bu, birilerinin kağıdı ekranına aldığını göstermesi açısından önemli. Takas gayet esaslı bir hazırlığa işaret ediyor olabilir. YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Ulan bu karla kim satar bu fiyatlara
    Ooo......cc.......ları
    şişirme bence bu karları yaptıgına inanmıyorum .pardusu pazarlıyorlar ytd

1,904,356,922.00 tl toplam varlık ettigi kar 137,982,960.00 tl şişirmeyle bile az bence .zaten dolar alsan fazlasını kazandırdın 3 ayda ytd.

6. Size genel kurulda gerı alım yapacagım, bu fıytalar ucuz dıyen murat guler gıdıp albaraka alıyor. hem genel kurulda bu fıaytalar ucuz gerı alım yapacagım dedı, hemde gulerde kap attı gerı alım için. pekı sonuç ? sonuç şu ; murat guler gıdıp kendı adına murat guler olarak albaraka hıssesı aldı,sonra albaraka hıssesını a1 kapıtalde aldı. şimdi. murat guler 2 haftada % 20 kazandı.. pekı guler yatırımcısına soyledıgı yalanlar ne olacak.. sıze gıdıp 24,50 den rtalb aldırdı, şimdi rtalb 14 tl zarara bak. madem rtalb degerlıydı neden kendıne rtalb almadında gıdıp albaraka aldın. şrfsız bunlar ya , resmen yatırımcısının parasını şahsı hesaplarına aktarıyorlar. nerdesın spk nerdesınn ?? bakın albarakanın kap larına.. yazıklar olsun..

7. GÜLER Yatırımcısısınada 24,50 den rtalb aldırdı, şimdi rtalbın degerı 14 tl- ama kendı aldıgı albaraka dusmuyor ve yukselıyor !! nerde gulerın gerı alımı, hanı kurulda ucuz demıstın. hanı kap attın. gerı alacagım dıye. yazıklar olsun sızee

RTA nın parası ıle albaraka bankasını tavan yaptılar. 1,21 den hısse alan murat guler. yaklasık 2 haftada % 20 kazandı. ınanmayan baksın albarakanın yayınladıgı KAP' a. işta boyle beyler. rtalbın parasını a1 kapıtal kullanıyor. a1 kapıtalde bu para ıle gıdıp albaraka hıssesı alıyor. pekı neden alıyor. cunku murat guler bızzat şahsı adınada alabaraka hıssesı almıŞ. bakınız albaraka kapına.. yazık degıl mı burdakı yatırımcıya, ayıp degıl mı ? yazıkları olsun , LANET OLSUNN
    helal olsun sıze, rta, a1 kapıtal, pardus ve guler şirketlerın karlarını bu şekılde murat gulerın cebıne koyun.. şirketlerınıız kar payı vermesın, hısse fıatı yukselmesın, bedellı yapın. elınızde olmayan hısse ıle sırf nıtelık lı pay ıle şirket yonetın. sonrada gıdın murat gulerın kendı adına aldıgı albaraka hıssesını, a1 kapıtal olarak da alın. boyle hopp murat gulerın cebıne para ınsızn. ne guzel vallaa. nasıl olsa spk yok, tıcaret kanunları yok.. hesap verme yok..yatırımcıyıda susturun. patronde genel kurula gelmesın. cımere yazdım sızı. bılıyorum bırsey olmayacak ama yazdımm

8. geçen genel kuruldada aynını yaptılardı , 3 üstüne attıydı gene biraz bal verip genel kurulda milletin sesini kesmek isticekler gibi ytd

Sayfa 540/563 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •