Sayfa 22/47 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 169 - 176 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    0,52-53 ten aldığı 60,000 lotu 0,45 e basmak nedir, anlayan beri gelsin..

Neyse biraz temettü almış oldum ver-al yaparak, sağolsun parası bol arkadaş

Az da olsa sabah 0,57 den mal satıp akşam 0,45 ten yerine koymak çok iyiymiş
    0.56 daki 62.000 adeti eşlemede son saniyede 60.000 adeti 0.55 ten yazıp verecekken 0.45 ten veriverdi. Sonra 0.46 dan bile geri alamadı. Yarın 0.55 ten bile yerine koyabilirse ne ala. Atraksiyon yaşamak istedi sanırım, başka izahı olamaz. Ben göreceğimi gördüm, sabah 0.55 ten açmazsa her seviyeden alıcıyım. Asıl aksiyon şimdi başlıyor. 2017 de ki 9 mart hareketi oldu ��.
    Yatırım tavsiyesi değildir. O kadar çok bilseydim çoktan köşeyi dönerdim ��

Ayrıca koskoca Global menkul kıymetler gibi bir şirket 27 bin tl ile taban oluyorsa bu da onların ayıbı. Hiç yakıştıramadım. Ayıp ayıp kulislerde dalga geçerler karizma yerlerde. En az 4-5 tl olması gereken bir hisse bu.

Ek olarak
    Alış 0.46 244811 adet Satış 0.56 1025 adet
    Bu tabloya göre açılış 0.55 olur

4. arkadaşlar iyi akşamlar;

bu adamın kağıtlarına para verip almak akıl işi değil.

hadi aldık... adam yerine koyup yorum yazmak bile zaman kaybı...

kelimenin tam anlamı ile çapsız...

günlerce 1 2 kademe ile ,57 yaptı bir günde b@k etti.

geçen yıl 0,7 gösterdin yine vermedim. kağıtları unuttum. 2 yi bul bakalım, düşünürüz.

çaren yok ya şirketi batır, ya da hak ettiği yere getir. kendini de bizi de yorma..

x00.000 lotu tahtaya yazsam almaya çapın yetmez... benimde senin kağıdını daha da alacak hevesim yok. ben değil kimsenin yok.... sonradan tanıdık...

3-5 yıl önce forumda 1 tuvalet kağıdı=0,45 derdik ... kağıdın tuvalet kağıdı parası bile etmiyor, duayen borsacı!!!

https://i.hizliresim.com/MVZZvk.png

ytd.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Bugün hisse primli kapadı, malum zaten tahtada yabancı yok, kredili yok, satmak zorunda olan da yokmuş herhalde, bugün görmüş olduk, piyasa yıkılırken çok az hacimle de olsa, gayet iyi durdu bence..

Piyasada volatilite arttığında "kahveciler" kazanır...unutmamalı...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında tarafımca paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık. ( 29.03.2019 tarihli Son güncelleme )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 22/47 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •