Sayfa 4/47 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Bu enayi spek bizim satacağımıza inanıyor galiba. Saf lan bu spek

3. soyle bir bakıyorumda ne kadar dogru ne kadar isabetli karar vermisim almamakla dip diye 200 000 lot alacaktım ama bu hala borsanın 60 000 fiyatlarında dusunun borsa olmus 105 000 ..tuvalet kagıtları bile 1 yılda %30 zam gordu bu pacavra hala aynı yerde varsa yoksa 43-44 tam suluk bir pacavra elinde olmayan sakn ola sakın bulasmasın dip diye bunun sahibi olan kutman ölmeliki bu o zaman yukselir
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4. seref yoksunu kutman olunce yukselir o olmeden endeks 500 000 olsa bile bu yine 43-44 olur

5. Maliyet 0.90 kac yildir bekledigimi unuttum ****** cocugu kutman senden bi kurtulamadik senin anani avadini kizini serefiz dunyada senden serefsizi yoktur dunyanin en adi ****** cocugusun borsa 1 yilda %40 artmis sen hala 43-44 ****** cocugu satmiyoruz iste hala ne bekliyorsun battinsa kapiya kilit vur git ****** cocugu batik esems bile 3 gunde %70 yuksedi ****** cocugu serefsiz

6. Yeter artik yeter atin bu 5 kurus bile olmayan pic serefsiz ****** coxugunun copluk tuvalet bezi pacavra hissesini borsodan ya nasil olurda batik esems %80 yukselir bu 45 i gecemez aylarir sen nasil bir ****** cocugusun mehmet kutman serefsiz sulalenin am.k ****** coxugu !!

7. Almayin bu ****** cocugunun tuvalet pacavrasini aylardir ayni terane aylardir 45-46-47-48-50 gormedi ve gormeyecekte batik esems 4 gunde 28 lerden 52 oldu yaziklar olsun aylardir 45 ustune cikamiyorsun satmiyorum beraber batacagiz kapiya kilit vuracaksin zaten sakin almayin bizim gibi yillarca surunursunuz almayin sahibi tam bit suzme ****** coxugu kapanista yine 43-44 sonra yine 42-43 ..aylardir ayni degismez uzak durun ucuz diye sakin almayin bende ucuz diye aldim yillarir elimde kaldi utanma arlanma yok bunlarda batik esems d grubu gozalti pazari hisses %80 artiyor bu endeks 107000 olmus 1 yilda %40 artmis bu ise hala ayni ..paranizi kaptirmayin adi ****** ccoxugu mehmet kutman serefsizine insallah sirket batarda toptan kurtuluruz tez zamanda allah belasini verir bu patron olucak adinin serefsizin!!!
    Son düzenleme : reisende; 21-07-2017 saat: 15:16.

8. batık esems yine %20 tavanla actı 5 gunde %100 yukseldi ulan adi ****** cocugunun adi cop poseti tuvalet pecetesi sirketi 1 kademe bile yukarı acamıyorsun aylardır aynı terane aynı fiyat daha kimi dokmeye calısıyorsun borsa 1 yılda %42 artmıs en kotu batık hisseler dahi en az %30-40 artmıs onun bunun evladı senin borsoda ne isin var defol git borsodan !!!

Sayfa 4/47 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •