Sayfa 415/570 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. ***** avradını s...……..o....ç...…………..

2. Bu şirketin yatırımcısına (küçük yatırımcısına) zulüm var resmen bu hissede. Bu hissenin yatırımcısı olduğum halde kimse bulaşmasın derim. Yeni yatırımcı gelmesin. Biz zaten batmışız. Yeni mağdur çıkmasın bari.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Küçük yatırımcı olaraktan devlet büyükleri tarafından halka arzı allanıp pullanıp 2 katı fiyatından satın aldık perişan olduk 1,5 yıldır.
    Şimdi halka arzda yere göğe sığdıramayan devlet büyüğümüz perişan oldu en çok ona seviniyorum.

4. temettüyü ne zaman açıklayacaklar hala daha geşlmedi

5. Geçen yıl 12 Nisan'da Kâr Payı Dağıtım İşlemlerine ait duyuru yayımladılar. Teklif, 31 Mayıs'ta kesinleşti. 4 Haziran'da da ödemeler yapıldı.

Bugün 23 Nisan ses seda yok.

Geçen yıl brüt 1,328, net 1,129 TL ödeme yapıldı.

Bu yıl kârın daha yüksek olması dolayısıyla ödeme miktarının da daha yüksek olması beklenir. Fakat ben ödemenin geçen yılki civarında olacağını düşünüyorum.

Geçen yıl kanuni yedek akçeler ayrıldıktan sonra kalan kârın %100'ü dağıtılmıştı. Bu yıl %70'ini dağıtırsalar (Daha aşağısı mümkün değil.) geçen yılki kadar bir ödeme tahakkuk eder.

Asıl önemli olan şudur: Bu kansızlar, temettü verdik diye kâğıdı 8 liraya indirirseler tekrar zehir zıkkım ederler bize temettüyü. Temettü aldığımıza da pişman ederler.

Her şey yolunda giderken üç beş kuruşumuza göz diken bu kansızlar kâğıdı daha çok süründürebilirler.

Allah muvaffak etmesin.

6. bende bu sene yüzde 70 oranında temettu dağıtılacağını düşünüyorum. rakamda 1 lira civarında olacaktır. gelirler döviz cinsinden olduğu için bu sene kar daha da yükselecektir. temettü sonrası fiyat artmasa bile bu bir fırsattır. 8 liralardan temettümüz ile daha cok hisse alırız.

TLMAN Solo 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 5317861 Yıllık Değ%:-49

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. temettü haberi neden gelmedi hala bilen var mı

Sayfa 415/570 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •