Sayfa 524/570 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Yılsonu rallisi olacak liman da olmayacağını düşünüyorum belki tepki hareketi olabilir 30 binlerden aşşağı gelirse ky çok satar korkup çok dip görürüz ama bekleyen kazanacak eminim buna Y.T.D
    dedigin doğru ama belki yanılırım bende bekliyorum ama şubatta veya ocak sonu .tabiki burası borsa erkende ola bilir ama sert bir hareket yasıcaz şimdi yurt dışında sıkıntı çıkmazsa bu konjektörde .bu bilançoyla zor bence ama yinede dikkat

2. citide 29 000 lot mal kaldı versede tahtanın akibetide belli olsa .yön ne tarafa bilsek

3.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    citide 29 000 lot mal kaldı versede tahtanın akibetide belli olsa .yön ne tarafa bilsek
    nevzat bey çok sıkıştı biraz daha sepete attık patlama bekliyorum ama yükselmesini istemiyorum depoyu fullamak daha iyi olur

4.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    nevzat bey çok sıkıştı biraz daha sepete attık patlama bekliyorum ama yükselmesini istemiyorum depoyu fullamak daha iyi olur
    aynen dostum biraz önce takasa göz attım yabancı satması orda bir oyun oynadılar belli zaten kırıcak bir tarafa bu kırılma bence de yukarı olucak borsada sıkıntı olmaz sa sert hareketler yasıcaz bunu haftaya daha net görücez inş hep beraber kazannıcaz temennimiz grafikte çok sıkışmış

5. mery teyze özledik seni yoksun tahtada .olmuyor böyle al satlarında güzeldi işlem yapmaya devam et üzülüyoruz satıcak malmı yok bulamıyorsan deniz bank ta bak patronun 800 000 lotu var onu okut

6. bu gün kapanışta karanlıkta güya işlem yaptılar. sıra sende yukarı patlıyacaksın hiç kıvırma dansöz olmuştun başımız dönmüştü zieveye çık dibe in şimdi yataya bagladın buda güzel bu hareketin çanagın sinyalini veriyor

7. ah mery teyze ah şu tahtadan artık uzak kalsan 33 e kadar alım yaparak çektin şimdi de satıcan mı derken çaktı namussuz ne yaparsan yap mery çok sıkıştı tahta çok kime çalışıyorsun patronamı yabancıyamı .

8. bu gün güzel bir gün güzelde geçecek inş .her sey limandan yana demir attık bekliyoruz .spek sıra sende hadi bakalım

Sayfa 524/570 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •