Sayfa 70/570 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 553 - 560 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Deniz resmen dogradı tahtayı bugün ya harbiden. Yarın mübarek gün %17-%18 yapsa yine duacı olsak haftasonu rahat bi uyku çeksek ne güzel olurdu dimi ama? Yarın %kaç primle açar tahmininiz nedir

2. Albayrak Grubu’nun halka açılan ikinci şirketi olan ve paylarının tamamının yurtiçi yatırımcılara satıldığı Trabzon Limanı için ayrılan 65.1 milyon TL kaynak ile önümüzdeki 10 işlem günü boyunca günlük alım emri uygulanacak.

10 gün boyunca günlük alım emri yapcaz diyor albayraklar o zaman şöyle ki bu hisse 10 gün eksi yüzü görmeyecek?? Dogrumu anlıyorum buradan. 10 gün kaybetmek yok mu?

3.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Pasta atacak var mi
    Acikci durumuna bakalim
    Bugunku kap bildiriminde pay alinmamistir diyor. Nasil taahhut bu. Gerci diyene bakınca durum belli.

4.  Alıntı Originally Posted by erwin26rommel Yazıyı Oku
    Bugunku kap bildiriminde pay alinmamistir diyor. Nasil taahhut bu. Gerci diyene bakınca durum belli.
    Eksiye düşünce pay alıcaklar heralde

5. Alım emri gönderme taahhüdü sadece 15.50 fiyattan. Üzeri fiyattan öyle bir sözleri yok.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by AceKing Yazıyı Oku
    Alım emri gönderme taahhüdü sadece 15.50 fiyattan. Üzeri fiyattan öyle bir sözleri yok.
    Yukarıdan ele verip 15.5 denmi alacaklar acaba. Bizim borsada ele vermek çok meşhur ytd

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Pasta atacak var mi

Acikci durumuna bakalim
     Alıntı Originally Posted by AceKing Yazıyı Oku
    Alım emri gönderme taahhüdü sadece 15.50 fiyattan. Üzeri fiyattan öyle bir sözleri yok.
    Bu heriflerin sozlerine ne kadar güvenilir belli. Otdan olsun burdan olsun farketmez

Sayfa 70/570 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •