Sayfa 204/570 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. 15 .40 ın altında sert satışlar beklıyorum )) gelenin eline mal verılıyor itina ile ))

2.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    15 .40 ın altında sert satışlar beklıyorum )) gelenin eline mal verılıyor itina ile ))
    az önce sana küfür edildi farkındamısın.
    ALLAH VAR GAM YOK

3. soluğu nasıl 12 de almış anlamazsınız...Limanmış , temettuymuş,çok karlı şirketmış...))) hayal sattılar mıllete ...

4. kufur edenlerin çogu spek uşağı , bız burda kucuk yatırımcıyı uyarınca işlerine gelmıyor ...

5.  Alıntı Originally Posted by trader07 Yazıyı Oku
    soluğu nasıl 12 de almış anlamazsınız...limanmış , temettuymuş,çok karlı şirketmış...))) hayal sattılar mıllete ...
    tamam arkadaş uyarını yaptın .. Artık insanları rahat bırak.. Dediğin yere gelirse kendi adıma seni tebrik ederim ama tam tersi olursa insanların vebaline girersin..

6.  Alıntı Originally Posted by GOGO26 Yazıyı Oku
    tamam arkadaş uyarını yaptın .. Artık insanları rahat bırak.. Dediğin yere gelirse kendi adıma seni tebrik ederim ama tam tersi olursa insanların vebaline girersin..
    Tamam düşebilir iner çıkar neyse. ama burda defalarca aynı mesajları ısıstıp ısıtıp fellaket tellallığı yapmaktan bıkmadı bu zevat.arkadaşın vebali falan düşündüğümü var bi yerlere hizmet ediyordur başka ne olabilir....
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    bi aralar kaybolduydun trader bi sktr git aslanım başka kapıya. senin kağıdın varsa yorum yap kağıdın yoksa kötüleyip durma hadi aslanım ikile bak ağır konuşmak istemiyorum kaybol.Sana ne insanların kaçtan aldığı alacağı satacağı bilgini kendine sakla
    bu çocuğun (trader)kağıdı var tabii ki.muhtemelen tüm parasıyla tlman almış.(tahminim 50 bin tl si ya vardır ya yoktur)şimdi de borsanın klasik kuralı ky hisseden çıkarsa hisse yükselir mantığıyla tüm forumlarda satın diye propaganda yapıyor.Bu nedenle bu arkadaşa küfür falan etmeyin,bırakın istediği kadar yazsın,sonuçta %50 ihtimalle tutturur.tutturamazsa hayatta bulamazsınız kaybolur gider.

8.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    İşte kapitalizm böyle bir şey....

Halkın parası ile...22 milyon dolara liman alınır...

Halkın parası ile alınan limanın..% 30'u...halka 22 milyon dolar üstüne satılır...

Tapu kimde ...Albayraklarda...% 100'ü...

% 70 hisse albayraklarda...

Albayrakların karı...60 milyon dolara yakın...

Adamlar rüzgar alıp...fırtına satıyor...

60 milyon dolara yakın para kazanıyor...

Ben olsam yarın...limanın hepsini satarım bu paraya...!!!!!!!

Bağıra bağıra yazdık....küfür yedik...kalın kafalar anlamadı...!!!!

Kapitalizmin baş ucu kuralı...kerizin elinden parasını almak sevaptır...

Sayfa 204/570 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •