Sayfa 212/570 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Herkese slm sizce yukarı hareket eder mi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by semfa61 Yazıyı Oku
    Herkese slm sizce yukarı hareket eder mi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Belli olmaz. Şu anda bu hissedeki fiyat hareketlerinin hiç biri (Çıkması da düşmesi de ) rasyonel değildir. Şayet iyi bir temettü, gelecekte iyi bir proje sunarsa fiyat haliyle yükselir. Ancak şu anda söz konusu hisse (Firma ) sıcak nakit yaratmak için kullanılan bir mekanizma konumundadır. Bir diğer ifadeyle ilgili Holdinge sıcak kredi veya sıcak nakit yaratma işlevi görüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. ALLAH VAR GAM YOK

4.  Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Belli olmaz. Şu anda bu hissedeki fiyat hareketlerinin hiç biri (Çıkması da düşmesi de ) rasyonel değildir. Şayet iyi bir temettü, gelecekte iyi bir proje sunarsa fiyat haliyle yükselir. Ancak şu anda söz konusu hisse (Firma ) sıcak nakit yaratmak için kullanılan bir mekanizma konumundadır. Bir diğer ifadeyle ilgili Holdinge sıcak kredi veya sıcak nakit yaratma işlevi görüyor.
    Günaydın iyi haftalar sayın forum üyeleri.ben oldukça başarılı buldum Bu tesbitleri.ilave olarak tahtaya baktığımda muhteşem bir iğrençlik görüyorum.bu pisliğinde boğulacaktır eminim.karnının ağrısı tee buraya kadar geliyor
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım tavsiyesi filan değildir

5. ALLAH VAR GAM YOK

6. ALLAH VAR GAM YOK

7. 19.25 den aldığım tlman dan.. 15.47 satarak vedalaştım iyi zarar yazdım ama tabandan denge aldım.. kalanlara bol kazaçlar hoşçakalın

8.  Alıntı Originally Posted by GOGO26 Yazıyı Oku
    19.25 den aldığım tlman dan.. 15.47 satarak vedalaştım iyi zarar yazdım ama tabandan denge aldım.. kalanlara bol kazaçlar hoşçakalın
    Geçmiş olsun.iste herkez aldiginin altına vermek zorunda kaldığı için sürekli dusuyor

Sayfa 212/570 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •