Sayfa 114/804 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 905 - 912 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Sn. Matesis şu anda piyasadakilerin önceliği başka şirketler olduğu için sıra buraya gelene kadar sabırla beklemek lazım. Elimizdekilerin kıymetini bilmek lazım.

Hesaplarsak;
    Şirketin %8,89 'u niteliksiz-nitelikli küçük yatırımcıda. Yani 17,3 Milyon adet hisse...
    %20 lik kısmı nitelikli yatırımcıda fonlarda, emeklilik sistemlerinde vs. (bunlar al sat yapmayan uzun vadeli olarak düşünülürse günlük işlemlerden hariç tutulabilir. )
    Geri kalanı %71.11 Sabancı Holdingde (buradan da hisse satışı yapmazlar herhalde)

Şimdi ,17,3 Milyon adedin günlük işleme konu olan 1 Milyonu ortalama hacmi oluşturuyor. yani %5,5

Yani toplam şirket hisselerinin %0,5'inden bahsediyorum. bu kadar dar hacimle de al gülüm ver gülüm ancak bu kadar ağır ilerliyor.

Mesela hayal kuruyorum şöyle bir haber gelse; ABD'deki Kompozit fabrikaların yatırım süreci tamamlandıktan sonra, atıyorum... Boeing firmasından 100 Milyon $'lık sipariş alınmıştır. vb.

Buralar ne olur hayal bile edemiyorum.

O zaman günlük işlem hacmi 10 Milyon adetlere çıkarsa, 150-200 Milyon TL aralığına çıkarsa hiç şaşırmam...

Forumda 100 kişi bakar o zaman da

Tabi benimki sadece hayal...

Yatırım tavsiyesi değildir.
    hayal degil baskan olabilecek ve hatta daha guzellero olacak insallah...

abd deki alım süreci umarım kısa sürede açıklanır ve bundan sonraki süreçte yeri fabrikalarımızı incelemeye başlarız.

3.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    abd deki alım süreci umarım kısa sürede açıklanır ve bundan sonraki süreçte yeri fabrikalarımızı incelemeye başlarız.
    Evet, Bakalım ne satın almışız.

Fabric Development Inc
    Fabric Development, Inc., 1972 yılında özel uygulamalara uygun dokuma, örme ve örgülü kumaş üretimi yapmak için kurulmuş. 7.400 metrekare üretim ve üretim tesisi var.

Eylül 2000 Tarihinde Lydall Manning dokuma bölümünü satın alınmış. Bu satın alma, havacılık ve ileri malzeme endüstrileri tarafından tercih edilen karmaşık 3D ürün gamını genişletmiş. 30 yılı aşkın bir süredir yeni gelişmiş kompozit hatları varmış. Tüm dünyadaki özel uygulamalara olan talebi karşılamak için sağlam bir imalat kapasitesi olduğunu iddia ediyor. AS9100C Sertifikaları var. (Havacılık ve Uzay Sanayi Kalite Yönetim sistemi)
    Temel Ürünler;
    KEVLAR 49, KEVLAR 29, KARBON KUMAŞLARI, HİBRİT KUMAŞ ve siparişe göre özel üretilen ürünler.

Textile Products Inc.
    Web sitesi neye yatırım yapıldığını iyi anlatıyor gibi

Name: Textileprod1.jpg
    Views: 168
    Size: 34.6 KB

TPI, özel kumaşların geliştirilmesi ve üretimi konusunda deneyimli özel bir tekstil üreticisi
    Fiber üreticileri, devlet kurumları, havacılık ve uçak endüstrileri, ulaşım, deniz ve ağır endüstriler ve tıp alanlarında faaliyet gösteriyor.
    1976 yılında nitelikli tekstil mühendisleri tarafından kurulan üretim birimi, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için özel dokuma, örme ve örgülü malzemeleri tasarlamak, geliştirmek ve tedarik etmek için iyi donanıma sahip

Polar Weaves, Fluted Core ve Bias Fabric üretme teknikleri ile kırılgan, örgü için zor iplikleri işleyebiliyorlar. Askeri ve diğer müşteri şartnamelerine uygun ürün sunuyorlar.

Name: textileprod2.jpg
    Views: 169
    Size: 32.1 KB

Ürünler;
    Carbon/Kevlar®, Carbon/Polyester, Carbon/Glass, Carbon/Aluminum, Çok Katlı Kumaşlar , Tek Yönlü Kumaşlar ve siparişe göre özel üretilen ürünler.

sayin poem paylasmisti gecmis sayfalarda var saolsun

ingilizcesi olanlar varsa detayli bakabilir

Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    Evet, Bakalım ne satın almışız.

Fabric Development Inc
    Fabric Development, Inc., 1972 yılında özel uygulamalara uygun dokuma, örme ve örgülü kumaş üretimi yapmak için kurulmuş. 7.400 metrekare üretim ve üretim tesisi var.

Eylül 2000 Tarihinde Lydall Manning dokuma bölümünü satın alınmış. Bu satın alma, havacılık ve ileri malzeme endüstrileri tarafından tercih edilen karmaşık 3D ürün gamını genişletmiş. 30 yılı aşkın bir süredir yeni gelişmiş kompozit hatları varmış. Tüm dünyadaki özel uygulamalara olan talebi karşılamak için sağlam bir imalat kapasitesi olduğunu iddia ediyor. AS9100C Sertifikaları var. (Havacılık ve Uzay Sanayi Kalite Yönetim sistemi)
    Temel Ürünler;
    KEVLAR 49, KEVLAR 29, KARBON KUMAŞLARI, HİBRİT KUMAŞ ve siparişe göre özel üretilen ürünler.

Textile Products Inc.
    Web sitesi neye yatırım yapıldığını iyi anlatıyor gibi

Name: Textileprod1.jpg
    Views: 168
    Size: 34.6 KB

TPI, özel kumaşların geliştirilmesi ve üretimi konusunda deneyimli özel bir tekstil üreticisi
    Fiber üreticileri, devlet kurumları, havacılık ve uçak endüstrileri, ulaşım, deniz ve ağır endüstriler ve tıp alanlarında faaliyet gösteriyor.
    1976 yılında nitelikli tekstil mühendisleri tarafından kurulan üretim birimi, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için özel dokuma, örme ve örgülü malzemeleri tasarlamak, geliştirmek ve tedarik etmek için iyi donanıma sahip

Polar Weaves, Fluted Core ve Bias Fabric üretme teknikleri ile kırılgan, örgü için zor iplikleri işleyebiliyorlar. Askeri ve diğer müşteri şartnamelerine uygun ürün sunuyorlar.

Name: textileprod2.jpg
    Views: 169
    Size: 32.1 KB

Ürünler;
    Carbon/Kevlar®, Carbon/Polyester, Carbon/Glass, Carbon/Aluminum, Çok Katlı Kumaşlar , Tek Yönlü Kumaşlar ve siparişe göre özel üretilen ürünler.

sayin poem paylasmisti gecmis sayfalarda var saolsun

ingilizcesi olanlar varsa detayli bakabilir
    bu bilgiler hep ön sayfalarda durmalı bence. keşke sayfa başına sabitleme şansı olunsa.

5.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    suan 169 mn kar var ...
    2017 4c 50mn daha olsa en kotu2017 sonu zaten 220 mn yakalar
    Yanlış anlaşılmaması için benim bahsettiğim kâr rakamı Gelir Tablosundaki Ana Ortaklık Payları kalemi (bizi asıl ilgilendiren kısım)

6.  Alıntı Originally Posted by тупой Yazıyı Oku
    Dun tahmin ettigim 8.30 a deymesi hemde cuma gunu icin olumlu. Biraz gevseyebilir ama trend yukari devam sayin ortaklar.
    Sn. тупой

Tebrik ederim öngörünüz için bir miktar dinlenmesi sağlıklı çıkışlar için iyidir.

7. Selamlar. Bilginize.

http://m.finansgundem.com/haber/basb...usmesi/1268023

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Evet hatırladığım kadarıyla milli uçaklarımız göklerde bilbordunu 2 secim önce görmüştük,....
    Ayrıca İngiliz Royce Royce şirketi yapınca nasıl milli olunur...
    Neyse biz habere bakalım belki kordsa ya faydası olur .. beklenti falan..

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 114/804 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •