Sayfa 115/804 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 913 - 920 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by blindturk Yazıyı Oku
    Selamlar. Bilginize.

http://m.finansgundem.com/haber/basb...usmesi/1268023

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cok guzel iste bizim ekibiz

ekip ruhu bu cayr catr cakisiyoruz

yagmasa da gurler ...
    en cok kordsa ya yaracak haber ...

secim de en cok dillendirlecek vaadlerden olacak arabadan sonra ucak yapacagiz ucakkk

2019 da araba insallah 2023 belki daha yakin zamanda da ucagimiz olacak

beklentiler güzel gerçekten de arabadan sonra uçak işi ayrı güzel

3. Geçmişe dönüp baktığımda, Kordsa son 5 yılda ortalama %23,34 bileşik getiri sağlamış. (temettüler dahil)

Bu getirinin içinde ülkenin ekonomisini olumsuz etkileyen tüm olaylar dahil. Önümüzdeki 5 yılın daha iyi getiri sağlamasını umuyor ve bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Geçmişe dönüp baktığımda, Kordsa son 5 yılda ortalama %23,34 bileşik getiri sağlamış. (temettüler dahil)

Bu getirinin içinde ülkenin ekonomisini olumsuz etkileyen tüm olaylar dahil. Önümüzdeki 5 yılın daha iyi getiri sağlamasını umuyor ve bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    bundan once ozellikle 2015 lerde kordsa iskontolu idi o zamanlar 3 tl olmasi gerekirkem hisse satisi 5-5.12 arasinda oldu
    ama artik iskontolu degil yatirimlari devreye girdi ...

biz neden 5 yil once almadik
    simdi aldik ...cunku mal alinirken kazanilir
    obumuzdeki 5 yil ise geriye donuk 5 yilin hatta 10 yilin acisini cikaracaktir ...

dolarda 10 yillik direnci kiracagiz insallah

https://i.hizliresim.com/3ERVXp.png

iste ekip ,iste hisse bistin en kral sayfasindayiz ...

yani en azindan bizim olmayan guzele guzel demeyiz ....

guzeller icinden ben seni sectim sarkisini tum ekip arkadaslarina yolluyorum

sayin yolcularimiz uzun suren yolculugumuza 7 tl den baslamis bulunuyoruz ...simdilik hava gunesli
    ilerisi icin bisey diyemeyiz ama uzaklarda turbulansa girebilirz cam pencere kirilabilir

kamaralarda yeriniz hazir ,pencere cam kirildoginda kulaklarinizi kapayarak kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz ...

iyi yolculuklar

5. 2015 oncesi %93 toplu olan hissede %80 lerde temettu verimi varkem bi anda %40 a dusmus ve 29 kurus temettu vermis yani (parantez acmak istiyorum kar artisi nedeniyle 2016 %40 gecen senenin %80 ine denk gelmis nerdeyse )
    %80 verse idi 60 kurus temett verecekti

eee tabi ortaklarim bakin simdi yatirim yaptik guzel benden para istiyorsunuz da once su borclari bi bitirelim demi ama

duran varlik alimini da kisa vade borclanma ile yapmasi da buna delalet ....

karlilik artisi ile ve borclarda azalma ile tekrardan %80 oranlarinda tmetty verimine ulasacagini dusunuyorum

once biriktir biriktir
    hisse fiyatini yukarilara gitsin
    sonra sular durulunca yuksek temettu veren bi yaturimin olsun ne guzel dunya

https://i.hizliresim.com/6JlqRk.png

neyse cok yaziyorum biraz kenra cekilip hissemizi izlemek istiyorum ...
    Son düzenleme : MATESİS+; 14-01-2018 saat: 12:17.

6. Ben en çok topiği izleyenlerin sayısının 100 üstüne ne zaman çıkacağını merak ediyorum :D

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. ytd~~~

7. Değerli ortaklarımız,

Şirketin forum sayfasında uzun süre sessizlik hakimdi ancak son çıkışla beraber diğer sitelerde ve burada izlenirliği, hareketliliği arttı. İlgi çekmeye başladı.

Yalnız dikkatimi çeken bir şey var. Şirketin ne ürettiğini ne sattığını bilmeyen çok insan var. Şirketin son kullanıcı, son tüketiciye ürün satmaması nedeniyle bilinirliği az. Tespit edilen her türlü bilginin, analizinin paylaşımının devam etmesi bizleri fazlasıyla memnun eder.

8.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku

dolarda 10 yillik direnci kiracagiz insallah

https://i.hizliresim.com/3ERVXp.png
    Sayın Matesis,

Paylaşımınızı için teşekkürler. Gerçekten güzel bir grafik. Henüz daha yolun ne kadar başında olduğumuzu görür gibi oldum. Çanağın tamamlanması halinde 3,50$ bize 14-15 TL'lerin uzak olmadığını gösteriyor.

Teşekkürler

Sayfa 115/804 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •