Sayfa 29/804 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 225 - 232 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by osngungor Yazıyı Oku
    Kompozit mal üretmek demek, örneğin rüzgar santrali kanatlarını imal edebilmektir. Kordsanın bunu yapacağını sanmıyorum. AKSA'da olduğu gibi cam elyaf yada karbon elyaf üretimi yapabilir, kompozit üreticilerinde buradan hammadde alıp epoksi veya vinil ester reçine ile vakum vb. Yöntemlerle kompozit yapısal üretir. Ama benim bildiğim Kordsanın asıl alanı Kord bezi üretimi, benzer şekilde mesela AKSA'dan karbon veya cam elyaf hammaddesi tedarik ederek örgü elyaf malzeme üretebilir( Metyx gibi) Firmanın durumu aslında çok iyi, ancak bu kadar baskı ile malı kim satıyor anlamış değilim. Birileri başka kağıda geçmek için yüklü mal çıkıyor olabilir, spektrum bu nedenle malı baskılıyım olabilir. Ancak bu büyük fonların mal devretme şeklini benzemiyor, belki küçük yatırımcıyı ürkütüp mal toplayıp senedi daha ilerilerede taşıma hazırlığı yapıyor olabilirler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tribün imalatı ile ilgilendiklerini belirtiyorlar.sitesinde yazıyor

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bence bundan sonra en azından endeksin üzerinde getirir..kotu bir haber gelmedikçe 7.6 altı cok zor gorunuyor..ytdeğildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

3. Arkadasların bahsettiği gibi yeni teknoloji kompozit ürünleri bu ruzgar enerjisi işine entegre edebilirse bu fiyatlar çok komik kalır..ytdeğildir

Ben bu düşüşü b egeli diye bayan bir yatırımcınin 38xxx tl satış yapacağı açıklamasına bagliyorum. Bilancoya denk getirmis olabilirler. Hem duzeltme hemde satis Kap ta 10 temmuz tarihinde açıklama var. Bir okuyun bunu mu anlıyorsunuz sizde. Ytd.

5. 38667 lot evet ama o devede kulak kalır..fiyata etkisi olmaz..kademede zaten ortalama 10 bin lot var..günlük işlem hacmi yaklaşık 1mio lot civarı..ytdeğildir

Sn pmngr lot değil o, rakam TL. O kadar lot satacak olsa niye kapta yazılsın. Sende o kadar lot satacak olsan kapta mi yayinlayacaklar.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn pmngr lot değil o, rakam TL. O kadar lot satacak olsa niye kapta yazılsın. Sende o kadar lot satacak olsan kapta mi yayinlayacaklar.
    38 bin küsür sn spenc , kap açıklamasında virgüle dikkat ederseniz ...

Neyse önemli olan duzeltme de olması bu da bahanesi olsun.ya da duzeltme olsun çok yükselmişti zaten. Ytd.

Sayfa 29/804 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •