Sayfa 405/804 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Sn Josef sizin fikriniz nedir? Kaç görür tahmini tabi nereyi bekliyeyim . Tavsiye olmadan elbette. Gerçi gorurmu orasida var. Ytd.
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Eyvallah dostum ağzından bal akıyor. Hem sizler yine geleceksiniz, hemde. Hemdesini bosvereyim. Benim sevincim başkasının uzuntusu olabilir. Ytd.
    Yav Spenc hoca, Super Mario gibi adamsın sen. Altın düşse de toplasak diye gezinen.
    Ben düştü, düşer de demiyorum ha!
    Ayrıca kısmetimizde varsa, kalanlarda 3-5 de biz toplarız suç mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Yav Spenc hoca, Super Mario gibi adamsın sen. Altın düşse de toplasak diye gezinen.
    Ben düştü, düşer de demiyorum ha!
    Ayrıca kısmetimizde varsa, kalanlarda 3-5 de biz toplarız suç mu?
    Olsun hocam sen hep yaz hatta aramızda para toplayalim sadece satmadigin kadar hissen olsun forumdan kopma ben düşecek demedim ve anlamadım zaten. Hayal ediyoruz ya. Saygılar. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Olsun hocam sen hep yaz hatta aramızda para toplayalim sadece satmadigin kadar hissen olsun forumdan kopma ben düşecek demedim ve anlamadım zaten. Hayal ediyoruz ya. Saygılar. Ytd.
    Hocam para toplayalim hususu espiriydi, kalp kırmak için degil. Lütfen yanlış anlama.

Sağolasın. İyi niyetin yeter.
    Hissem olsa da olmasa da yazdığım tek başlık burası biliyorsun.
    1-Yazarları ortamı seviyorum.
    2-Hissenin potansiyeline inanıyorum. Sürekli yazacak bişeyler oluyor.
    3-İlk yazdığımda, "Madem bu herif yazıyor! hadi bakalım muhteşem teknik-temel bilgimi, tüyolarımı da alıp gidiyorum" diyen yazarlar vardı. Sırf ortam bunlara kalmasın diye, naçizane ne biliyorsam imkanım oldukça da yazarım.

Hocam para toplayalim hususu espiriydi, kalp kırmak için degil. Lütfen yanlış anlama.
    Yok yahu neyini yanlış anlayacağım. Hatta hesap bilgisi vereyim de bi 100 lot virman yapıver senin dağ gibi stoktan

7.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Yok yahu neyini yanlış anlayacağım. Hatta hesap bilgisi vereyim de bi 100 lot virman yapıver senin dağ gibi stoktan
    Vay espiri olarak algilamamissin Canım toplayalim dediysemde kısacılar adına konuşmuş gibi olmus. Bana teyyarenin hangi yöne uçtuğunun önemi yok. Nerede durur iner kalkar dinlenir o zaman deposuyla ilgilenirim. Ytd.

Vay espiri olarak algilamamissin Canım toplayalim dediysemde kısacılar adına konuşmuş gibi olmus. Bana teyyarenin hangi yöne uçtuğunun önemi yok. Nerede durur iner kalkar dinlenir o zaman deposuyla ilgilenirim. Ytd.
    Bence birey için iyi olan, en iyi yaptığı şeyi yapmasıdır. Bu da senin uzmanlığın. Gönlünce olsun umarım.

Sayfa 405/804 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •