Sayfa 573/804 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by ardac Yazıyı Oku
    Hocam 2016dan sonra şirket satın almalara yöneldi. Nakit akım tablolarında görebilirsiniz. Sırf 2019'da 1 milyar TL, 2018'de 500 milyon TL lik şirketler aldı. Şirketin kurumsal sunumuna bakarak görebilirsiniz. Ayrıca 2019 yılsonu önceliklerinde de yazdıkları maddeler bu satın almalara ve kord bezi işini kullanabilecekleri alanlara (komposit gibi) yönelmek olduğunu görebilirsiniz. Yüksek temettü değil, sürdürülebilir temettü amaç yukarda da bahsettiğim gibi şirketin bir yandan para kazanırken, bir yandan farklı sektörlere açılması.
    Anladım ben hisse bazında paylaşılan temettü ve bedelsiz olarak yorumladım yoksa büyüme stratejisi olarak beğenerek aldığım bir hisse benimde

2. 12.18 giriş yaptık,lastik sektöründe bir numara gördüğüm için...

3. Şirkete uzun vadeli bakan veya bu işleri merak eden, yeni bilgiler edinmek isteyen arkadaşlara Kordsa'nın 6 ayda bir çıkardığı Reinforcer dergisini veya blogunu okumasını öneririm (İngilizce çıkıyor). Yeni makalesi gözüme çarptı bugün, thermoplastik prepreg üretmişiz yeni icat olarak, otomotiv, uzay ve savunma sanayi ürünleri (benim aklıma direkt dronelar geldi mesela) kaplamasında talep artıyor demişler. Makale baya detaylı ve açıklayıcı, buyrunuz.

https://www.reinforcer.com/en/catego...=thermoplastic

Geçen ay çıkan derginin linki:
    https://www.kordsa.com/tr/images/pdf..._no12_2020.pdf

4. Sabancı Holding büyümesi dün gelen açıklamalara göre, KORDSA ve ÇİMSA üzerinden ilerleyecek anlaşılan.

Böyle bir şirketin tahtasının al sat tahtası olması çok üzücü bu sabancılar ölemez çok çarşaf yırtar...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

6. vergi düzenlemesi bu kağıda yarar gibi görünüyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by yksl Yazıyı Oku
    vergi düzenlemesi bu kağıda yarar gibi görünüyor.
    Yeni bir düzenlememi var

SM-G615F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 573/804 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •