Sayfa 66/804 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 521 - 528 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    selam.. Bence 6.88 den dönmeli yoksa 6,20 muhtemeldir....tabi kapanışlar dikkate alınarak pozisyon almak bence gerekli..

Tabi bunlar sadece tahminlerim.yatırım tavsiyesi değildir.yanılmış olma ihtimalim yüksektir..
    Dostum 620 de grafik nasıl bir hal almış olur? Ya da döviz bazlı haftalik bir grafik cizdirebilirmisin? Benim sadece suan temel haricinde görebildiğim. 669 daki gap boşluğu? Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,394
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Dostum 620 de grafik nasıl bir hal almış olur? Ya da döviz bazlı haftalik bir grafik cizdirebilirmisin? Benim sadece suan temel haricinde görebildiğim. 669 daki gap boşluğu? Yatırım tavsiyesi değildir.
    Pazartesi cizerim dostumda yalnız 6.88 çok kritik bir seviye..

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sizin bu dediginizi endeks 70 bin deyken hesap etseniz birde. Ytd.
    Endex 70 binlerde iken kordsa cuma günkü kapanış fiyatında altında seyrediyor.
    benin göstermek istedigim şey kordsa nın endex karşısındaki deger kaybi

31.05.2017 endex :97541 kordsa :9,04
    10.11.2017 endex :108949 kordsa :6.95
    endex : %11 yükselmiş
    kordsa: %30 düşmüş.

Yılbaşından bugüne.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Asıl sorun Petrol fiyatındaki artış, 65 den dönmesi beklentim tabi. Satışlarını %30 civarında arttırmış olmasına rağmen hammadde fiyatındaki artış yüzünden net karını %15 arttirabilmis. Kar çoğunluğunu lastik sektöründen elde ediyor ki brısanın 2018 deki yeni fabrika açılışı ekstra katkı sağlayacaktır ve Petrol fiyat artışını absorme edebilir ayrıca abd de hammadde şirketi aldığını okumuştum ama katkısı yansımadı mi ne henüz, inşaat sektöründe yeni ürünleri kullanılmaya başlandı bilançoda gözgezdirdim yavuzsultanselim köprüsünde kullanılmış ve kanalprojesinde deniz suyuna dayanıklı olması sebebiylede kullanılacaktır belki. Kompozit ürünler önem arz ediyor ve geniş bir yelpazeye sahip spor ekipman mlz, savunma sanayi, rüzgar trubunleri ve özellikle elektrikli araç geçişinde büyük markalarca kompozit kaportaya geçişin kabulü ilerisi icin çok güzel olabilir. bilançoda borç yükümlülüğü artmis fakat stoklarda artmis, doviz açık pozisyonu artmis fakat gelirleri döviz. Geçen dönem bilançosunda amerikadaki şirketten negatif lik söz konusuydu bu dönem duzelmis. Pek fazla teknik bilgim yok. 2.5 yıla girdik bakalım izliyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ..

6.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Endex 70 binlerde iken kordsa cuma günkü kapanış fiyatında altında seyrediyor.
    benin göstermek istedigim şey kordsa nın endex karşısındaki deger kaybi

31.05.2017 endex :97541 kordsa :9,04
    10.11.2017 endex :108949 kordsa :6.95
    endex : %11 yükselmiş
    kordsa: %30 düşmüş.
    İşte bu süre yanş mayıs tan bu yana petrolde yaklaşık %25-30 yükselmiş özellikle brent tarafı..aslında kordsa yı taşıyan bir yatırımcı kendini endeksle değil brent kontratında uzun poziyon açarak hedge edebilir..ytdeğildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. teknik analiz yapacak arkadaşlar var mi? en sonunda kordsa beni biktiracak. Ben de aselsana gececem.Ne olacak bu hissenin hali???

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 66/804 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •