Sayfa 546/804 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Eyvallah,.. Cefali yetisti imdada... Ben 13.00 stop koydum... Kirarsa vedalasirim... Yukarda da dusene gelirse...

YTD...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Eyvallah,.. Cefali yetisti imdada... Ben 13.00 stop koydum... Kirarsa vedalasirim... Yukarda da dusene gelirse...

YTD...
    aynen 13 altı 11... kol kesmek lazım giderse yarın da...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3. Şirket için temel görünüm değişmedi.

Kısa vadeli düşüş trendinde yer alan hissede 12.50 seviyeleri ilk ana destek noktamız.

Dünya büyümesindeki aşağı yönlü hareket, ekonomilerin durağanlaşması ve dünya ticaret hızının yavaşlaması KORDSA için 2020 senesi özelinde ciddi risk teşkil etmektedir. Tüm Endeks için de risk teşkil eden bu dönem içerisinde yaşanabilecek düşüşlerin uzun vadeli düşünen yatırımcılar için alım fırsatı olduğunu düşünüyorum. Büyüme politikası belirli, adım adım savunma sanayiine girmekte olan ve bu büyüme adımlarını geniş atan firmanın, geleceğin teknolojisini ürettiği ve bacasının tüttüğünü de göz önüne aldığımızda diyebileceğimiz tek şey var====>>>>>>>
    FORM GEÇİCİDİR AMA KLAS KALICI

4. Ayrıca, son dönem ki satın alma kaynaklı, firmanın nakit yaratma kapasitesinde düşüş gözlemlenmekte, dünyadaki daralmaya bağlı risk teşkil etse de, FormGeçiciKlasKalıcı diyorum ve düşüşleri alım fırsatı olarak görüyorum.

5. Sanırım bir çok faktör var ama bir diğer faktör de havacılık sektörünün büyümesi bu yıl için hayal oldu ve aksine küçülme ihtimali de yüksek.

6. 10 lira gibi veya daha asagilara gelirse uzun vade ek alim yaparim bunun heryil verdigi temettu veya bedelsiz yeter..yatirim tavsiyesi degildir

7. Koronavirüs bunların fabrikada mı çıktı acaba? Soluksuz düşüyoruz.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Avrupa endeksleri desteklere gelmiş gibi..baxılarının%5-10 u kalmış.. Bizim endeksteki baxı hisseler fırsay bilip tekniği çalıştırıyor hatta hızlandırıyor

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 546/804 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •