Sayfa 280/804 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yok ben bir kaç kişi hariç pek bilmiyorum aslında garip geliyordu. Herkes çiziyor bir kaç tanesi tutunca bildim oluyor. İlk defa böyle bir ciddi dialogum oldu sizin gibi biriyle çünkü atışlar nokta yorumlar yerinde ve karmasiklik olmadan. Uzun vadeli baksamda alım yerleri önemli sanırım. Çünkü çok saçma alımlar yaptım bilmeden. Teşekkürler bilgiler için.
    Öyle bir dünya var maalesef. İddialı değilim. Gördüğümü yazıyorum. Yazarım. Yanlış da olur. Biri çıkar "öyle değil, böyle der! "
    Öğreniriz. Böyle öğrendik. Öğrendiğimiz ne varsa borcumuzdur. Ahlak bunu gerektirir.
    "Herkes kazansın istiyorum" demagoji bence. Öğrenmeye niyetli olana basamak olsak yeter. Gerisi bizi aşar.
    Seleksiyon hertürlü olacak. O bizi aşar. Okyanusta minik bir balığım. "Gel yem var", " Kaç büyük balık geliyor" bunlar mecburiyet..
    Gerisi ego falan... Ve fani.

2.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Öyle bir dünya var maalesef. İddialı değilim. Gördüğümü yazıyorum. Yazarım. Yanlış da olur. Biri çıkar "öyle değil, böyle der! "
    Öğreniriz. Böyle öğrendik. Öğrendiğimiz ne varsa borcumuzdur. Ahlak bunu gerektirir.
    "Herkes kazansın istiyorum" demagoji bence. Öğrenmeye niyetli olana basamak olsak yeter. Gerisi bizi aşar.
    Seleksiyon hertürlü olacak. O bizi aşar. Okyanusta minik bir balığım. "Gel yem var", " Kaç büyük balık geliyor" bunlar mecburiyet..
    Gerisi ego falan... Ve fani.
    Üstad psylaşımlar için teşekkürler. Şimdi 9.22 üstünde olduğumuza göre önü açık değil mi?önceki hedeflere devam mı. Değişiklik vat mı?saygılar

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by lazopo53 Yazıyı Oku
    Üstad psylaşımlar için teşekkürler. Şimdi 9.22 üstünde olduğumuza göre önü açık değil mi?önceki hedeflere devam mı. Değişiklik vat mı?saygılar

Rica ederim. Mevcut duruma ilişkin fikrimi şurada yazdım:

http://www.hisse.net/topluluk/showth...54#post2610054

Gerisi "Ya! Nasip!"

4.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Rica ederim. Mevcut duruma ilişkin fikrimi şurada yazdım:

http://www.hisse.net/topluluk/showth...54#post2610054

Gerisi "Ya! Nasip!"
    Bu sayfayı tıkladığımda garanti nin ingilizce tahmin raporu açılıyor. Kontrol edebilir misiniz?

Bu sayfayı tıkladığımda garanti nin ingilizce tahmin raporu açılıyor. Kontrol edebilir misiniz?

Onu ben yazmadım
    Bende doğru çalışıyorum hocam. Açılmıyorsa, bir önceki sayfada zaten gönderim.

6.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Onu ben yazmadım
    Bende doğru çalışıyorum hocam. Açılmıyorsa, bir önceki sayfada zaten gönderim.
    Tsmam üstad inceledim sağol

Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Twitter dan gelen dostlarımız dostum.
    Ki #kords hashtag i bayağı popüler bu ara.
    Bir kağıt hastagları coşmuşsa uzak durmak gerekir diye düşünüyorum. Etraf kordsacı dolacak desenize. Alınan amerikadaki şirketin favökü sadece yıllık sadece %5 artıracağını şirket açıkladı demekki yııllık %10 favök artışı var. İş yatırım yaklaşık 500 milyon tl favök diyor. Demekki hadi kur filan 60 milyon tl yıllık favök amerikan şirketinin. Alım ne 100 milyon usd! Favök alım 11-12 üstünden. Aslında sanki 14 15 gibi de duruyorda neyse. Peki kaça aldılar 100 milyon usd.bu 100 milyon usd kredi ise sırf kur etkisi ne olacak iyi düşünmek gerek kısa vade için. Yoksa uzun bence 9.5/10.

Tapatalktan bakınca gerçekten Garanti' nin raporu çıkıyor. Çok ilginç...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 280/804 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •