Sayfa 452/804 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Farketmez bunaltana kadar basacaklar belli oldu. Bu kadarda olmaz dediğimiz yerden döner.
    İyi de bunaltmiyor ki. 864 dediğiniz yer bana pek bunaltıcı gelmiyor. 76 dan aldım tahtaci orada kapatirsin belki diye. Ama daha bunaltsin. yani yanlış anlamayın kimse uzulsun istemem. Tavsiye değil elbet.

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    İyi de bunaltmiyor ki. 864 dediğiniz yer bana pek bunaltıcı gelmiyor. 76 dan aldım tahtaci orada kapatirsin belki diye. Ama daha bunaltsin. yani yanlış anlamayın kimse uzulsun istemem. Tavsiye değil elbet.
    Benim bunaltmaktan kastım 8,65 değil.
    8,65 ten sonra yine yukarı alırlar sonra yine basarlar böyle böyle 7 lere geldiğimizde 8-9 da maliyetlenenler bunalmaya başlar. Köklemeden bırakmazlar.

3.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Benim bunaltmaktan kastım 8,65 değil.
    8,65 ten sonra yine yukarı alırlar sonra yine basarlar böyle böyle 7 lere geldiğimizde 8-9 da maliyetlenenler bunalmaya başlar. Köklemeden bırakmazlar.
    He şimdi oldu o zaman. Poem hc agzindan bal damliyor. Sende spenc gibisin normal degil. Bu aksam fed tutanakları var.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    He şimdi oldu o zaman. Poem hc agzindan bal damliyor. Sende spenc gibisin normal degil. Bu aksam fed tutanakları var.
    Abi Kordsa’ya ayırdığım parayı kullanmayı düşünmediğim için bekleme sürem sonsuz. Temettüleri hayal ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Abi Kordsa’ya ayırdığım parayı kullanmayı düşünmediğim için bekleme sürem sonsuz. Temettüleri hayal ediyorum
    Hayaller temettü gerçekler sn josef
    Ya da sn obblomovv. Bizde burada ekmeğe baniyoruz.

6. Bu hissede Norveç Varlık Fonu bile henüz para kazanamadı spenc hocam 2$ maliyetleri var. onlar da temettü için bekliyormuş

7.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Bu hissede Norveç Varlık Fonu bile henüz para kazanamadı spenc hocam 2$ maliyetleri var. onlar da temettü için bekliyormuş
    Norveç varlık fonuyla girmiş olabilirim belki hisseye kaç yil olduysa onların girişleri. Siksinlar dişlerini 3-4 temettü daha aldık mi tamamdır.

8. 2017 yılında girdiler. Eğer Kordsa pişmanlıktır diyerek çıkmadılarsa hala aramızdalar.

Sayfa 452/804 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •