Sayfa 17/95 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 129 - 136 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. halka arz iptal mi oldu arkadaşlar? ne oldu bilen var mı? bir de bugün borsagundem sitesinde halka arz çok başarılı oldu diye haber çıkmış...gülüp geçtim ben...dalga mı geçiyorlar milletle??? resmen çuvalladı bu halka arz işte lamı cimi var mı?
    YTD

2. bence de...YTD

Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    19 20 den alanlar bile zarar eder bu hisseden.. adamlar 24 den almayız demişler ki fiyat düşürülmüş. peki adamlar 24 den almamış 19 dan alıp 24 e kim götürecek kağıd da 19 dan alanlar kar edecekı 19 dan acılır 12-13 tl lere doğru düşer yavaş yavaş

3. ahsisat Grupları

Yurtiçi Bireysel Yatırımcılar %2,5
    Yurtiçi Kurumsal Yatırımcılar %7,5
    Yurtdışı Yerleşik Kurumsal Yatırımcılar %90,0

ARKADAŞLAR BIREYSEL KÜÇÜK YATIRIMCIYA ZATEN ÇOK KÜÇÜK PAY AYRILMIŞ DURUMDA.YURT DIŞI KURUMSAL YATIRIMCI RAĞBET GÖSTERİRSE SÜPRİZ YAPABİLİR..YTD

4. neden rağbet göstersin ki yurtdışı ?

5.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    neden rağbet göstersin ki yurtdışı ?
    3donem zarar et borcluluk patlasın yabancı talep eder ama 1tlden alır

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Sağlık personeli olarak söylüyorum kardeşim Türkiye de ki tüm hastaneler borç batağına girdi...
    Hacettepe üniversitesi Akdeniz üniversitesi Selçuk tıp fakültesi
    Ve bi o kadar da devlet hastanesi...
    Medikal ya da ilaç sanayii olsa Bir şey demeyeceğim ama size Allah utandırmasın diyebilirim...
    Bana bu arz hiç mantıklı gelmiyor

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam hastanelerin durumunu izah etmiş
    Bu gerçekliği bilerek alıp satalım
    Hastanelerin durumu iç açıcı değil
    Medicalde borç içinde yüzüyor.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    lokman hekim i inceledim ben aslında bu şirketin değeri 40 tl ye geliyor lokman a göre kıyaslanır sa ak yatırım diğerleri lokman hekim e göre kıyaslama yapmışlar ama acıbadem vardı eskiden ona göre kıyaslama olaydı 40 tl pahalı oluyor 9 tl olması gerekiyor yani şirkete göre değişiyor durum demek lokman hekim borsada balon olmuş bir balona göre kıyaslama olmuş

Bu da şunu gösterir lokman hekim i alan gurup onu balon yapanlar bu hastanenin sahipleri galiba yani medical park cılar almış lokman hekim i borsada balon haline getirmişler böylelikle ellerinde ki hisselerin değeri yükselmiş oluyor
    yanlış hesap yapıyosun hocam,5-6 hastane arasında en garibanı lokman hekim,kıyaslamada lokman olmasaydı fiyat 42 değil belki 72 çıkardı.zaten lokman bu fiyatı görünce 7 den 8.10 kadar çıktı.talep gelmeyince medikale 6.5 ye kadar saldı lokman.

8. küçük yatırımcıya hisse verilmedi kurumsal ve çoğunluk hisseleri fon ve kurumsal yatırımcı alabildi siz baka durun

Sayfa 17/95 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •