Sayfa 230/458 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. hisse çıkışa geçeli 2 ay oldu.2.3 hafta takip ettim en çok para girişi ve para çıkışı listesinde yer almadı hisse 15.10 dan beri ikinçi yükselişine başladı kim aldı kim sattı aldıgımız hissse **.....kadar ve ya sattığımız hisse **...kadar hiç haber yok bu hisse deniz dalgası gibi git gel yaparak her gün nasıl yükselir başka bir hisse iki gün yükselse ... .girmiştir diye yorumlar peş peşe patlıyor bunda ses seda yok bence bir arkadaşın yazdığı gibi bu hisseleri sülün osman alıyor galiba

gerçek şu ki sülün osman da almamış hep hayal satmış

2.  Alıntı Originally Posted by kura01 Yazıyı Oku
    16,95 ten alan yorumuna pek benzemiyor gibi.ytd.
    Venus E3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim portföyümde şimdilik 9 hisse var ve ben hisselerin karlılık hesaplarını hisse başına yapmıyor, hepsini bir arada hesaplıyorum. Beni toplam kazanç veya kayıp ilglendiriyor. Bundan dolayı bazı hisselerde kendimi riske atıyor bazılarında daha dikkatli olmaya çalışıyorum. Çok şükür son iki senedeki alım satımlarda şimdiye kadar zararda değilim. KLNMA ilginç bir hisse ve başkalarının bir şey yapmasına gerek bırakmayan, son derece fanatik, kendi kendini gaza getirebilen ve böylece hissede hareketlilik sağlayan KY leri var. Bu durumdan para kazanmak ve gerekirse riske girmek mümkün. Onun için tekrar fakat daha az miktarda alttan aldım. Duruma göre bu hafta içinde kısmi veya tam olarak çıkabilirim. Ayrıca hükümetinde ne yapacağı ve bunun hisse sahiplerini nasıl etkileyeceği merak konusu. Yinede çok kişinin canı yanacağı kesin. Borsanın kendine has ''tabiat kanununu'' kimse değiştiremez.

3.  Alıntı Originally Posted by psikologggg Yazıyı Oku
    seni investten biliyoruz. Sen dülecek diye yalvar millete düşsünde alayım diye...Geçti onlar yalvarmayın artık düşsünde alayım diye.Senin maniplasyoncu olduğunu tüm forumlar biliyor.
    Sana etraflıca yanıt yazmıştım, ne yazıkki çıkmamış. Şu anlaşılıyor ki, bana hitaben yazdığın ilk yazında esas konuyu bırakarak direk şahsıma saldırı şeklinde yazman, bana senin tr.investing!in KLNMA sayfasında günlerce yaşanan seviyesizliği buraya taşıma niyetinde olduğunu götermekte. Yapmaya çalıştığın suçlamaların hiçbiri doğru değil. Neden bu yolu seçtiğinde düşündürücü.
    Bu sebepten dolayı senin gibi birisi ciddiye almakta zorlanıyorum. Sana önerim, bundan sonra yazacaklarını bu sitenin seviyesine uygun, dürüst, medeni ve efendi bir şekilde yazmaya çalış.

4. hadi gel 60 lara iki gözümün çiçeği

çok düşük hacimli aşağı bastı dün alan ky bazı aracı kurumların satmasına izin verdiler yönü yukarı çevirdi büyükler aldı küçükler sattı

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

anlık takasa göre yazıyorum

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Fazla koktu bende çıktım, kalanlara bol kazanç dilerim ...

8. eyvallah

Sayfa 230/458 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •