Sayfa 438/458 İlkİlk ... 338388428436437438439440448 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Küçük yatırımcının küçük yatırımlarının üstüne yatmak suretiyle ne iş yaptığı belli olmayan rezil bankayı kurtarmakla görevli rezil ağalar hepinizin gözlerinden öpüyorum (!) izin verirseniz.Çin işkencesini bırakın her gün bir lira düşürseniz 12 günde rezil kağıdınızı SIFIRLARSINIZ.Haydi RASTGELE.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
     Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcının küçük yatırımlarının üstüne yatmak suretiyle ne iş yaptığı belli olmayan rezil bankayı kurtarmakla görevli rezil ağalar hepinizin gözlerinden öpüyorum (!) izin verirseniz.Çin işkencesini bırakın her gün bir lira düşürseniz 12 günde rezil kağıdınızı SIFIRLARSINIZ.Haydi RASTGELE.
    Anlaşılan canınız çok yangın,onlar tınlamaz bile,çünkü kaldırdıkları bedelli paralarını eziyorlar devamlı,zaten sorgu sual sormak yasak,sorsan suçlusun hükümeti yıkmaya teşebbüs halkı isyana teşvik vs,çünkü kendimden biliyorum,avukatın şikayet dilekçesinde öyle yazıyordu

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Anlaşılan canınız çok yangın,onlar tınlamaz bile,çünkü kaldırdıkları bedelli paralarını eziyorlar devamlı,zaten sorgu sual sormak yasak,sorsan suçlusun hükümeti yıkmaya teşebbüs halkı isyana teşvik vs,çünkü kendimden biliyorum,avukatın şikayet dilekçesinde öyle yazıyordu
    Teşekkürler.Bende bıktım ve bugün çıktım rezil kağıttan.Sağlıkla kalın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
     Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Teşekkürler.Bende bıktım ve bugün çıktım rezil kağıttan.Sağlıkla kalın.
    İyi yapmışsınız,geçen 13 üstüne attıında bende çıksam iyiymiş,hükümet devlete olan görevini yerine getirmediği yerde borsadada durulmaz,zaten %30 olarak borsadayım,en iyisi bu oranı %20 yapmak,yabancının olmadığı borsada bizim ne işimiz var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
    Galiba iktidar içini boşaltmakla meşgul

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Galiba iktidar içini boşaltmakla meşgul
    Merhaba arkadaşım.Yinede sayfayı takipden vazgeçemiyorum.Sanki kağıtta bir siz kalmış gibisiniz bu sayfaya bakarsak.Gerçekten bu rezil kamu bankasında ve rezil kağıdında dönen dolapları anlıyamadım gitti.PÖİP batağından çıkmak gibi bir niyette yok.Yazıklar olsun banka yönetimine.Ama neticede battık ve ayrıldık kağıttan.Kına yaksınlar bir taraflarına sebep olanlar.

Eski dost düşman olmaz misali rezil bankanın rezil kağıdına yinede bakıyorum.3 seneyi geçti küçük yatırımcının üstünden buldozer geçeli bu kağıtta.En ufak bir iyileşme olmadığı gibi küçük yatırımcıyı söğüşlemek sıfırlamak için herşeyi yapıyor yetkili yekisiz herkez.Hepinize yazıklar olsun.

27 temmuzdan bu yana sayfaya ve rezil kağıda bakmamışdım.Bu sabah bakayım dedim.Burada her zamanki gibi kimseler yok.Rezil kağıttada bir hareket yok.PÖİP batağında boğdular kağıdı ve küçük yatırımcıyı.Yazıklar olsun emeği geçenlere(!)

Sayfa 438/458 İlkİlk ... 338388428436437438439440448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •