Sayfa 6/458 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 41 - 48 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Decamercion sana burada yazdirdiklarına göre hareket yakındır.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Decamercion! Ben borsadan parayı sizin gibiler yazdığı zaman kazanıyorum.neden biliyormusun ? Ne zaman hareket olsa sizin gibilere yazdiriyorlar ve ben bunu değerlendiriyorum , teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Komik decamercion. Sen komedyen ol,standup yap. B grubu hisseleri hakkında bilgi sahibi ol. Bu kafayla seni kandıran çok olur.sana zırt Erenköy grubu hisseler yakışır.hav hav hav.ben çoban köpeği beyaz sayfa.kalkınma bekçiliği yapıyorum.yabancıları ve ylancıları yaklaştırmıyorum.

Decamercion ! Öğretmenim söz alabilirmiyim.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Sen borsanın B sini bilmiyorsun ,burada ahkâm kesiyorsun.3 senedir 2,54 ortalama ila bayağı var demişsin.ha ha ha ha. Ben toplarken seni hiç farkedemedim nedense.bayağı dediğin 5 , - 10 lot olsa gerek.B grubu ne demek onu bile bilmiyorsun.benim tahminim birileri sana burada yazmanı söylemiş sen de zırvalamışsın. Hadi başka kapıya burada sazan yok.

1 temmuzda görürsün B grubu hisseler nasıl işlem görür öğrenirsin. Cahil decamercion.bütün cahiller beni buluyor.bi türlüde öğrenemiyorlar. Kapasite meselesi olsa gerek.

Havvvv havvvv havvvv. Ben kuduz köpek ısırırım.

Komik decamercion. Sen komedyen ol,standup yap. B grubu hisseleri hakkında bilgi sahibi ol. Bu kafayla seni kandıran çok olur.sana zırt Erenköy grubu hisseler yakışır.hav hav hav.ben çoban köpeği beyaz sayfa.kalkınma bekçiliği yapıyorum.yabancıları ve ylancıları yaklaştırmıyorum.

Decamercion sana burada yazdirdiklarına göre hareket yakındır.

Bu kadar cok bos laf edip hic bir bilgi vermedigini gounce sana cvp verdigime uzuldum.
    Neyse dedigim gibi bendeki 3 senelik 2.54 maliyetli baya bi mal 20 TL ye satiliktir. Almak isteyenle hmn pazarlik ederim.

5. Nasıl bir bilgi istiyorsun senin verdiğin gibi yanlış bilgilermi?Sende bu kadar cvp yazacağına b grubuna çıkınca sürekli işlem için tahta yapıcıya mı ihtiyaç duyacak onu yaz.Bu kadar borsa bilgisiyle c grubundan yüklü lot aldığınıda burda sallama böyle ti ye alırlar.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bu kadar cok bos laf edip hic bir bilgi vermedigini gounce sana cvp verdigime uzuldum.
    Neyse dedigim gibi bendeki 3 senelik 2.54 maliyetli baya bi mal 20 TL ye satiliktir. Almak isteyenle hmn pazarlik ederim.
    Vay arkadas ne satıslar varmış, Sahibinden.com da satarsın anca böyle

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by orrca Yazıyı Oku
    Nasıl bir bilgi istiyorsun senin verdiğin gibi yanlış bilgilermi?Sende bu kadar cvp yazacağına b grubuna çıkınca sürekli işlem için tahta yapıcıya mı ihtiyaç duyacak onu yaz.Bu kadar borsa bilgisiyle c grubundan yüklü lot aldığınıda burda sallama böyle ti ye alırlar.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşlar bu decamoi maşa olsa gerek.hisseyi takip eden varmı yok mu ,diye yoklama çekiyorlar.artık sıkıştılar vakitleri kalmadı bence.

8. yok 50 tl
    Offfffffffff

Sayfa 6/458 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •