Sayfa 74/458 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 585 - 592 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

derlemeler: KLNMA ky el birliğiyle götürmüşler en büyük mal ky var herkez 20.000-50.000 -100.000 herkez toplamış vede zengin olmuşlar

borsa ile uğraşıyorsan internet'teki kişilere fazla güvenme...orada gördüğün bir çok isim aslında aynı kişiye aittir....
    orada bir çok kişi yazdığı gibi değildir...dijital ortam palavra atmak için en uygun ortamdır.....

borsadan nefret etme, borsa bazılarına çok iyi para kazandırır, çoğunluk içinse para kaybetme yeridir...

gerçekten finansal okur yazarlık sıfır.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku

derlemeler: KLNMA ky el birliğiyle götürmüşler en büyük mal ky var herkez 20.000-50.000 -100.000 herkez toplamış vede zengin olmuşlar

borsa ile uğraşıyorsan internet'teki kişilere fazla güvenme...orada gördüğün bir çok isim aslında aynı kişiye aittir....
    orada bir çok kişi yazdığı gibi değildir...dijital ortam palavra atmak için en uygun ortamdır.....

borsadan nefret etme, borsa bazılarına çok iyi para kazandırır, çoğunluk içinse para kaybetme yeridir...

gerçekten finansal okur yazarlık sıfır.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Böyle bir yabancı yatırımcının gerçekten var olduğunu varsayalım.

üstüne bir de bir mucizenin gerçekleştiğini ve bir KLNMA hissenin 1000 TL olduğunu düşünelim.

Toplam 500 milyon hisse var (%0.92 açık, 4.6 milyon lot)

500 milyon x 1000 = 500 milyar TL = yaklaşık 82 milyar $

Facebook 460 milyar $

Walt Disney 175 milyar $ (Kendisi Marvel'in ve FOX'un sahibi)

Samsung 297 milyar $

3. Eşleşme görebilen varmi

4.  Alıntı Originally Posted by Volkan181818 Yazıyı Oku
    Eşleşme görebilen varmi
    42,2

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. kagıt efsaneler arasına girdi, acaba 5-6 lı fiyatlardan 200 000 lot almıs olsaydım,bu kagıt yıne buraya gelırmıydı, merak ediyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    kagıt efsaneler arasına girdi, acaba 5-6 lı fiyatlardan 200 000 lot almıs olsaydım,bu kagıt yıne buraya gelırmıydı, merak ediyorum
    Ya işte benimde merak ettiğim nokta bu. Eğer bu kağıt bende olsaydı bu fiyatları görür müydü ?

7. Sayin esra yaptiginiz hesap tabiki dogru ve akilci.Lakin sozkonusu varlik fonu yurtdisi fonu( ki acele meclis karari bu oldugu gozukuyor ,katar) olacaksa neden olmasin.Biz treni biraz kacirdik.Fakat sadece latarin 15 mr dolari hissenin degerini 200 tl ye getiriyor.Sermaye artirimi ve baska fonlar daha yok.Allah sabir versin 4 lerden beri al sat yaparim ama olan oldu.Selamlar ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    kagıt efsaneler arasına girdi, acaba 5-6 lı fiyatlardan 200 000 lot almıs olsaydım,bu kagıt yıne buraya gelırmıydı, merak ediyorum
    Sn. Akın siz baya baya alırsınız mesela sanalda 200.000 lot, fazla hayel kurmayınız sağlığınız açısından kötü bir durum

senin gibiler: borsa bazılarına çok iyi para kazandırır, çoğunluk içinse para kaybetme yeridir

Sayfa 74/458 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •