Sayfa 1041/1081 İlkİlk ... 415419419911031103910401041104210431051 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 8,321 - 8,328 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Aslında en çok erbos hoş duruyor ama çok ağır kağıt spegi tam bir uyuz. Bedelsiz potansiyeli ,kasadaki para ve borçsuz, sürdürülebilir karlılığı açısından bir adım önde ama birilerinin gelip bu tahtada yumruğu vurması lazım.

Oh yeahhhh Deh demeden Gidi yeahhhh
    2023 sonu Bist 8000?

Haftaya ne olur bilmem ama mutlaka birseyler olacak .
    Bankalar onumuzdeki hafta siradadir.Zamani geldi artik
    YTD
    2023 sonu Bist 8000?

4. Borsa tarihi diplerini zorlarken neden burada kimse BIST 30 hisselerinden bahsetmiyor anlamış değilim

Sacro da olmasa bist30 un yüzüne bakan yok

hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Bagfs: Sanırım sert düşüşe tepki verecek..Sayfasında kısaca şu bilgilere ulaştım...

Son bilanço , euronun sürekli yükselişi , şirketin iyi yönetilmesi, piyasaların durumu, şirkete olan güvensizlik hepsi birlikte 15 yıllık dolar bazlı dibine getirdi firmayı. Piyasa değeri 65 milyon Euro ya düştü. Yani yeni fabrikanın yarışı değerinde. Diğer fabrikaları saymıyorum. Demek ki herşey algı. Hikayenin varsa, yoksa tırı viri.
    Graf TL ama okuduğunuz gibi Dolar bazlı 15 yılın dibinde...Kalkarsa çok gider gibi geliyor bana...

Grafikteki çizimler farazidir.. Takılmayın...
    Bagfs 15 yıllık dolar bazlı dibinden tepki verdi... Arka arkaya gelen sipariş haberleri ve yeni fabrikanın ürünleriyle ilgili problemler çözülmüş galiba... Kısaca 8 üstü uzun vade düşen kırılmış... Bilginiz olsun... Haftaya daha güzel olması dileğiyle... Ben 7.35'ten aldıklarımı vermiştim, yukarıdan geri almak zorunda kaldım... Hayırlısı, can sağlığı olsun...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

S a

Napdurunuz genclik.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Bende temel olarak beğendiğim deva erbos jants ve kutpo da bilanço beklentili pozisyonlar açtım.
    Bilanço ya 1-1.5 ay kala bidon hisselerde risk almak istemiyorum. Krstl de biraz zarar yazdım. Onu sağlam hisseler ile toparlamaya çalışıyorum. Gerçi kalsam daha iyiymiş ya neyse)
    Teknik olarak sadece Ayen de pozisyon açtım gitmezse üzmeyecek miktarda.
    Ytd
    Guzel secimler bence.

Bu ayenle bende ilgileniyom.

Rokket havasi var )

Dgatenin 4.50 den 7 yapisini gordukten sonra ayene daha sıkı sarilasi geliyor insanin

Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Guzel secimler bence.

Bu ayenle bende ilgileniyom.

Rokket havasi var )

Dgatenin 4.50 den 7 yapisini gordukten sonra ayene daha sıkı sarilasi geliyor insanin

Evine hoşgeldin üstadım seni twitter 'dan da takip ediyoruz ama buranın tadı da ayrı

Sizde Ayen beğendiyseniz bırakmayalım o zaman. Euro daki artıştan dolayı biraz zarar yazacak ama 6 aylık da ama ciro ve faliyet karlılığında sıkıntı yok şirketin. Teknik olarak ucuz görünüyor.

Zaten siz beğendiyseniz gider inş. Daha önce karel i de yazarken kur yüzünden iyi karlar açıklayamadığı halde iyi gitti.

Yazdığım hisselerden kutpo uyuz edecek gibi. Verdim onu indes ve kaplm aldım birazda. Onlarda da iyi bilanço gelebilir diye düşünüyorum.

Başta Sacro hocam olmak üzere herkese bol kazançlı ve bereketli bir hafta diliyorum.
    Ytd

Sayfa 1041/1081 İlkİlk ... 415419419911031103910401041104210431051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •