Sayfa 165/1081 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Herkesin Sacro ya destek cikmasina cok sevindim, ben de ondan cok sey ogrendim ve ogreniyorum...

Fight club in ozur dilemesi de bir erdem gostergesi, eskiden guzel paylasimlari var idi...

Sent from my iPhone using hisse.net

2. Sacro aylardır yünsa dedi kağıt yükseldikçe yükseldi biraz düştü (o da endeksle paralel oldu) tuhaf yorumlar okumaya başladık, arkadaş mal çakmak nasıl olur ya haberiniz yok yada art niyetlisiniz en azından şunu söyleyebilirim düşüşün beklendiği gün mal çakılmaz beklentiye paralel korku salınarak keriz silkelenir 4 lü rakamlardan 3,70 lere döndüğünde nasıl silkelendi gördünüz. Ayrıca delli ralli arifeleri momentum oluşturularak sıçrama olur ayrıca yünsa daha düşermi bilinmez ama burada hiçkimse insanları yönlendirerek kişişel menfaat peşinde değil

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. 1 topik adam,

Kademesinde 3-5 bin lot mal olan tahtaya dadanıp oyuncunun elindeki mala talip olmuşsunuz..

Sonuç bu olmuş...

Ha çıkar mı...

Çıkar...

Siz satınca...

4. Sacro hocadan bende herkez gibi çok şey öğrendim.. Söylediği bir kağıt %5 düştü diye hakkını yiyemeyiz... bir çok kazandırdığı kağıt var onlar ne olacak..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

5.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Sacro hocadan bende herkez gibi çok şey öğrendim.. Söylediği bir kağıt %5 düştü diye hakkını yiyemeyiz... bir çok kazandırdığı kağıt var onlar ne olacak..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Söylediği hangi kağıt söyledikten sonra %5 düştü konu yünsa değilmi ben mi yanlışım

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

6. sayın sacro hoca sızden rıcam parsan hıssesını incelermısınız yaş ılerleyınce bıraz tekın olmak lazım dıye birde kront rıca etsem tşkler

7. Herkese iyi akşamlar, sayın Sacro yünsayı söyleyeli epeyce bir zaman oldu ve onun alım için uygundur dediği fiyatlardan aldım... kareli de aynı şekilde, petkimi de, eregliyi de... Bunların haricinde daha nice hisseler söyledi. Sayesinde kazandım, kazandık... Allah razı olsun... Şimdi tüm bunlara karşılık yüzde 5.30 düşen yünsa nedir ki Allah aşkına... Portföy yapılırsa sıkıntı olmaz çok... Karel 5.63 artı yapmış vs... Herkes kendi durumuna göre karar vermeli alım ve satımı... Gelip burada haksız yere suçlama yapılmamalı... Bu sayfada çok nitelikli insanlar var, değer bilelim lütfen...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Arkadaslar ben pek fazla yazmasını sevmem..Ancak gün içinde ve gün sonunda yorumlarınızı yaklasik 15 kisi ile birlikte okuyoruz. Sacro hoca candir. Gerisi heyecan. Ağzını açıp da tek bir kelime etmemesi dahi, hocanın erdemli olduğunu göstergesidir. Hep destek tam destek.

Sayfa 165/1081 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •