Sayfa 782/1081 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Valla inşallah mohikan haklı çıkar.

Kafamı fena cama sıkıştırdılar :D Müjde ar misali :D
    Çifte at boğanın ciftesi pek olur😇

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    7.15 aldin ya mesela.

Simdi 7.15 olsada versek modu hakimlesti asaya devreyi gorunce devreler yandi )

Neyse hayirlisi artik benim maliyette 7.25 oldu.
    Satmak yok... YUNSA %70 ihracatla çalışıyorsa sıkıntı olmaz... Henüz oyun bitmedi... BM Genel Kutulu ABD'ye Suriye'ye müdahale izni vermez... Dolarda ilk dalga sakinlerse yırttık demektir... Trump içeride çok sıkışmış durumda... O yüzden Suriye ve Rusya'ya operasyon yapmaya çalışıyor...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Valla inşallah mohikan haklı çıkar.

Kafamı fena cama sıkıştırdılar :D Müjde ar misali :D
    Angarali misin bilmiyorum ama alakan olduğunu düşünüyorum kardeşim .. Olaylara yaklaşımın ve teşbihin 10 numara para bu gelir gider Değişik düşünenler vardır ama piyasa fiyatlamasi gerekeni sanırım fiyatladi deli vurur mu vurmazmi suriyeyi iş ona kaldı gorucez bı vakte kadar -.- Burda insanlara çok fırsatlar sundun ama bazı insanlar vardır kazanamazlar ibretlik ''Vermeyince Mabut Neylesin Sultan Mahmut '' misali aslında şu anki durum büyük risk taşısa da o kazanamayanlara bile bı altın vuruş sunabilir 🤑 Paylaşımlar için teşekkürler ..

Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Satmak yok... YUNSA %70 ihracatla çalışıyorsa sıkıntı olmaz... Henüz oyun bitmedi... BM Genel Kutulu ABD'ye Suriye'ye müdahale izni vermez... Dolarda ilk dalga sakinlerse yırttık demektir... Trump içeride çok sıkışmış durumda... O yüzden Suriye ve Rusya'ya operasyon yapmaya çalışıyor...
    köklüyom o zaman yarın :D

nakit var zuahahhaha
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by srares Yazıyı Oku
    Angarali misin bilmiyorum ama alakan olduğunu düşünüyorum kardeşim .. Olaylara yaklaşımın ve teşbihin 10 numara para bu gelir gider Değişik düşünenler vardır ama piyasa fiyatlamasi gerekeni sanırım fiyatladi deli vurur mu vurmazmi suriyeyi iş ona kaldı gorucez bı vakte kadar -.- Burda insanlara çok fırsatlar sundun ama bazı insanlar vardır kazanamazlar ibretlik ''Vermeyince Mabut Neylesin Sultan Mahmut '' misali aslında şu anki durum büyük risk taşısa da o kazanamayanlara bile bı altın vuruş sunabilir �� Paylaşımlar için teşekkürler ..
    angaralıyız tabi. :D

nerden bildin. :D

Ama dediğin çok doğru tamamen katılıyorum. krizler bile altın vuruştur.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Neyse ben biraz çalışam yeni yunsa karel lazım bana yoksa bu iş böle olmıcak :D

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    angaralıyız tabi. :D

nerden bildin. :D

Ama dediğin çok doğru tamamen katılıyorum. krizler bile altın vuruştur.
    Anlaşılmayacak gibi değil ki cümleler tarz acayip kendime benzetiyorum bazen bazı ''bebelere'' yaklaşımın bı sabrın angarali gibi değil zuhahaha çok sabirlisin -.- Neyse topigi işgal etmeyim yazmak istedim yazıym dedim ...

8. Hocam yeni yunsa karelin zamanı geldi geçiyor bir an önce bekliyoruz.

Sayfa 782/1081 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •