Sayfa 509/1081 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Yavuz bu egeen ne böyle bele giderse 500 olcak namıssız.

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    neden bjk oysaki dün alınmalıydı küçük çanağı vardı 4 civarında yaptı ve aşağı saldı 3,80 lerdeken pu vardı şimdi oda kalmamış şuan haftalıkta sadece eksi bölgede olsa macd güzel duruyor sacro gün içinde belki 3 belkide 5 defa alır satar ama siz alır beklerseniz kaybedersiniz bjk den beklentiniz ne temelini ne kadar biliyorsunuz teknik olarak nerde almalıydınız veya nerde satmayı planlıorsunuz stopunuz ne şeklinde bla bala şey sıralayabilirim ama şu kesin lütfen alınteriyle kazandığınız bir lokma ekmeği hiç bilmediğiniz bir mecrada hiç etmeyin gidin çocuklarınızla yiyin daha ii dir
    Dostum benim karel satisimi sen tetikledin

9.20 iken 4 saatlik nu dedin grafigi actim dedim adam dogru diyo

Baktim citininde aldigi yok. Yavas yavas verdim

9.15 10 asil 9 seviyesi son kaleydi zaten.

Bilancoda beklenileni karsilamayinca ikili tepe oluverdi zaten.

Iste burada maliyet cok onemli.

7.90 dan beri ben 1 haftadir bagiriyorum karel alin karelin alin diye.

Yani simdi gidipte 9 seviyesinden karel alanlarda kusura bakmasin.

Haksizmiyim ?

Benim telefonla gorustugum arkadaslarim bile 9 ustu satamadilar. Kimisi is yogunlugi vs vs.

Sabahta satmadilar. Yani ben en yakinimdakine sattiramamisim. Buradaki tanimadigim insanlar yine yatsinlar kalksinlar dua etsinler.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Artık gitse hocam. Bu armada yüzünden geçen hafta blcyt ı bu hafta da Brksn ı kaçırdım.

Elimdeki hisseden soğudum valla)

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Brksn i ben 2 hafta bekledim. Cuma gunu 2.25 den sattim ahahhaha ))
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Dostum benim karel satisimi sen tetikledin

9.20 iken 4 saatlik nu dedin grafigi actim dedim adam dogru diyo

Baktim citininde aldigi yok. Yavas yavas verdim

9.15 10 asil 9 seviyesi son kaleydi zaten.

Bilancoda beklenileni karsilamayinca ikili tepe oluverdi zaten.

Iste burada maliyet cok onemli.

7.90 dan beri ben 1 haftadir bagiriyorum karel alin karelin alin diye.

Yani simdi gidipte 9 seviyesinden karel alanlarda kusura bakmasin.

Haksizmiyim ?

Benim telefonla gorustugum arkadaslarim bile 9 ustu satamadilar. Kimisi is yogunlugi vs vs.

Sabahta satmadilar. Yani ben en yakinimdakine sattiramamisim. Buradaki tanimadigim insanlar yine yatsinlar kalksinlar dua etsinler.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Erbos erbos erbos ytd
    ERBOS
    Genel kurula az kaldı.Kendi aralarında al verle 105 den 78 e indirip malı topladılar. Kanımca bedelsiz geliyor.YTD

Alıntı Originally Posted by poorandrich Yazıyı Oku
    Sacrosanct Üstadım,

Şişecam, günlükte iyi görünüyor, zirvesinde, aşarsa iyi gidebilir, saatlikler yorgun gibi, dinlenme için aşağı gelirse izlemeye alınabilir...

SISE GÜNLÜK

SISE SAATLİK

Abi asar bence senet guclu.

Bence senin tarzina hitap ediyor.

Bana hitap etmez ben sert seviyom. )

Alayim hemen rally baslasina cok alistim. Bekliyemiyom artik orta vade made kalmadi bende zuahahha

Yada alinca hemen 5 6 kademe sokunca gicik aliyom satiyom beklemiyom. ole eski sabir falan yok artik.

Eskiden bankada bi sefim vardi. Emekli oldu simdi.

Bana sorardi ne aldin bugun. Dedim abi sise aldim. Baslardi gulmeye. noldu abi derdim. Alacan sen siseyi... gosterecekler sana siseyi derdi ))))

Bide brsan aldigimda o tarz bir espri yapardi. Borusanami girdi derdi )

Kendisinde bedelsizden once 50 maliyetli netaslar hala durur.

Sise guzel kagittir severim 1 2 yil once bir analizim vardi. Trkcm ile sise arasinda 1 yada 1.50 lira fark vardi tam hatirlayamiyorum. Sey demistim trkcm siseyi yakalar gecer. Daha yuksek bedelsiz vermesine ragmen bile trkcm siseye fark atti.

Ya biz 0.40 kuruslardan krdmd aliyoduk ya. O zamanlar kimse yuzune bakmiyordu. De gidim de ne gunlerdi. 1 liralardan ulkerler. Pehh

Benim borsadan ilk kazandigim kagit doholdur. Kactan aldigimizi hatirlamiyom ama sene 99 - 2000 apo bi yakalandi.

Kagit her gun tavan. Aciliyo tavan aciliyo tavan. 1 hafta 10 gun tavan gitti. La dedim borsa ne guzel bir seymis )

Sonra tabi hazin son aldigimiz dohol 10 a katladi. Sonra dusmeye basladi. Hergun asagi. Yok ordan doner yok bursan doner.

Yuzde 100 le zor ciktik )

7. sacrosanct üstad ECİLC değerlendirmenizi rica etsek...

8. ustad...GEREL de bayrak içi yapının 'bearish wedge' olması bır sakınca olabilir mi? deneyimlerize göre?..teşekkürler.

Sayfa 509/1081 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •