Sayfa 12/32 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 89 - 96 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

1. yapıkredi hissenin tahtasına ulasamiyoruz diyor alım satım için bilgisi olan varmi arkadaşlar

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1 tl deger demiş biride bu şirketin borcu var mı? tamamen bittimi ? sanki soluksuz 1 dolduracak gibi orda dinlenir ise gene eski günlerine döner mi?

Kap :
    Şirketimiz hisse senetlerinin fiyatı, yeniden borsada işlem görmeye başlamasından itibaren 4 iş günü sürecinde %135 oranında artış göstermiş olup, duruma ilişkin olarak yatırımcılarımızdan sorular yöneltilmektedir. Şirketimizin, henüz kamuya açıklanmamış herhangi bir özel durumu bulunmamakla birlikte, yaşanan bu yükseliş ile şirket yöneticilerimizin herhangi bir alakası olmadığını önemle duyururuz. Yatırımcılarımızın alım-satım kararlarını 3. Kişilerin etkisi altında kalmaksızın gerçek bilgi ve verilerden yararlanarak vermelerini tavsiye ederiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Kim alıyor da bu kadar yükseliyor pasta gonderebilen var mı

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. hissenin yükselişini kim yapıyor bilinmez ama birileri ya faik ve ekibinin oyununu önden görüp risk aldı ya da kendileri ayrılma hakkı işini bitirmek için bu hareketi yapıyorlar! ama ne olursa olsun faik in artık eski yaşadıklarından ders alıp aklı selim davranması ve davacılarla anlaşması lazım yoksa firmanın faaliyetim var diye yayınladığı raporların hiçbiri mensa mensucatla ilgili değil davalık olunan ve bildiğim kadarıyla yargıtayın da onayladığı volt ve gayrimenkul işleriyle ilgili. Bence faik karşısında donanımlı ne yaptığını bilen bir yatırımcı (davacılar) olduğunu artık kabul edip pirE için yorgan yakmaktan vazgeçsin! yoksa bu işin sonunda en büyük zararı kendisi ve babası çekecek bence!

YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by Alı@S Yazıyı Oku
    sn Moderatör artık bist'e geri dönmüş bir hisse olarak topiği 'moderasyonlu' kısımdan çıkarsanız güzel olmaz mı? bilgi paylaşımları daha sağlıklı olur..teşekkürler..
    moderasyon hala devam ediyor mu? yıllar oldu yahu

normale dönmüş sonunda ama çok büyük eziyet oldu moderasyon işi.yine de teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    hissenin yükselişini kim yapıyor bilinmez ama birileri ya faik ve ekibinin oyununu önden görüp risk aldı ya da kendileri ayrılma hakkı işini bitirmek için bu hareketi yapıyorlar! ama ne olursa olsun faik in artık eski yaşadıklarından ders alıp aklı selim davranması ve davacılarla anlaşması lazım yoksa firmanın faaliyetim var diye yayınladığı raporların hiçbiri mensa mensucatla ilgili değil davalık olunan ve bildiğim kadarıyla yargıtayın da onayladığı volt ve gayrimenkul işleriyle ilgili. Bence faik karşısında donanımlı ne yaptığını bilen bir yatırımcı (davacılar) olduğunu artık kabul edip pirE için yorgan yakmaktan vazgeçsin! yoksa bu işin sonunda en büyük zararı kendisi ve babası çekecek bence!

YTD.
    huylu huyundan vazgeçmez de el mecbur akıllanmıştır belki diye umut edelim

8.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    moderasyon hala devam ediyor mu? yıllar oldu yahu

normale dönmüş sonunda ama çok büyük eziyet oldu moderasyon işi.yine de teşekkürler
    teşekkürler sn moderatör..alakadar olup yakın izleme kısmına almışsınız saolun..
    aynen sn demokrat bundan sonra daha sağlıklı paylaşım olur umarım..inşallah hisse de yükselişini devam ettirir..
    "-kendi- aklını kullanma cesaretini göster"

Sayfa 12/32 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •