Sayfa 28/32 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 217 - 224 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. arkadaşlar 12.02.2020 de memsa genel kurulu var sermaye azaltımına red oyu vermek 10 yıldır şirketin önünde ki tek ve en büyük engel olan yönetim kurulunu AZİL etmek için yatırımcılar tarafından oluşturulan güçlü dayanışma ve birlikteliğe katılmak için kuşlu sitede #memsa hashtag ını takip edip oradan iletişime geçin

aylık takas

https://m.haberturk.com/son-dakika-h...614834-ekonomi

bu haberin Mensa ile bir ilgisi var mıdır

6.  Alıntı Originally Posted by JOKER06 Yazıyı Oku
    https://m.haberturk.com/son-dakika-h...614834-ekonomi

bu haberin Mensa ile bir ilgisi var mıdır
    epey de yazdım ama gönder e tıklayınca özel mesaja kapalı olduğunuzu gördüm
    bilgilendirmeler için kuşlu site den #memsa tagını takip atmek lazım oradan iletişim kurulabilir

Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    epey de yazdım ama gönder e tıklayınca özel mesaja kapalı olduğunuzu gördüm
    bilgilendirmeler için kuşlu site den #memsa tagını takip atmek lazım oradan iletişim kurulabilir
    Allah rahmet eylesin. Sevgili demokratı bir baska forumda 2013 lu yillardan baska bir nikle memsa topigindende bilirim. Şu anda o nikini animsayamadım.Sağlık sorunlarıda olabilir. Ama sanırım bu süreci etkileyen kalbini yoran hisselerin başında memsa gelmistir. Çok kalbini yormustur memsanin sahipleri. Onun ölümünden o kağıdı o hale getiren hırsızlarda sorumludur. Su anda toprağın altinda olan enverinde sevgili demokratın kalbini yoranlar grubunda olduguna eminim. Enverdende mucodanda faiktende obur tarafta hesabını sorar insallah
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. tahta kapalı ne olacak şimdi....elimizdekileri ne yapacaz

Sayfa 28/32 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •