Sayfa 8/32 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 57 - 64 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

1. Oncelikle tum hisse sahiplerine hayirli olmasini dilerim..memsa gibi diger eski hisseler umarim tekrar kota girerler..hic memsa hissem yok olmadi ama eskileri yad eden bir hisse..spk ya tesekkur ederim..tekrar hayirli olmasini dilerim..

2. HABERLER*/*SİRKET*/*2019*/*Ocak*/*02

KAP: [MEMSA ] BORSA İSTANBUL A.Ş. BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/728059

BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu2019-01-02Dil SeçimiDil seçimiİngilizceTürkçeYapılan Açıklama Düzeltme mi?Hayır (No)Bildirim İçeriğiAçıklamalarAçıklamaMensa Sınai Ticari Ve Mali Yatırımlar A.Ş. (MEMSA.E) payları 03/01/2019 tarihi itibariyle Borsamız Yakın İzleme Pazarı’nda işlem görmeye başlayacaktır. İşlem sırası SERBEST MARJ ile açılacak olup ilk fiyatın oluştuğu emir toplama aşaması sonrasında belirlenen eşleşme fiyatı günün devamı için baz fiyat olacaktır. Maksimum Emir Değeri 100.000 TL’dir

Kap : Mensa Sınai Ticari Ve Mali Yatırımlar A.Ş. (MEMSA.E) payları 03/01/2019 tarihi itibariyle Borsamız Yakın İzleme Pazarı'nda işlem görmeye başlayacaktır. İşlem sırası SERBEST MARJ ile açılacak olup ilk fiyatın oluştuğu emir toplama aşaması sonrasında belirlenen eşleşme fiyatı günün devamı için baz fiyat olacaktır. Maksimum Emir Değeri 100.000 TL'dir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by guven09 Yazıyı Oku
    Işlem yaptığım bankada tahtanın kapanış tarihindeki tutar olan 0.14 tl girilmiş bu güne kadar 0.00 tl gözüküyordu. Yarın açılış serbest marjla mı olacak yoksa +-%20 aralığındamı ışlem görecek bilginiz varmı.
    Serbest marj

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by guven09 Yazıyı Oku
    Işlem yaptığım bankada tahtanın kapanış tarihindeki tutar olan 0.14 tl girilmiş bu güne kadar 0.00 tl gözüküyordu. Yarın açılış serbest marjla mı olacak yoksa +-%20 aralığındamı ışlem görecek bilginiz varmı.
    Serbest

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by coskunbenli Yazıyı Oku
    yazılanlar niye yayınlanmıyor

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşım bu hisse ,uzun zaman önce ,burada millet çok sövdüğü için ,modaratör incelemesine alındı.Öyle her isteyen kafasına göre yazamaz oldu. Modaratör incelemesinden geçip onay alırsa yayınlanıyor...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

sekeryatirim ve isyatirim da ,halen bu hisse,hisse alım satımında da görünmüyor...nasıl alıp,satacağız?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bunların ne yapacağı belli olmaz temkinli olmak gerekli ... Tahtanın açılması güzel ancak şirket çok sıkıntılı çok hisse var borcuda çok

hayırlı olsun
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 8/32 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •