Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 28 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Bence Karalamalar Dikkate Almayınız

1. Bence Karalamalar Dikkate Almayınız

Diyelim ki Dunya da 100 tane bilye var ve bir de terazi. Terazinin hangi kefesinin yonunu degiştirmek istersen oraya bilyeleri atarsın.

Duz mantık. Şimdi soru su bu kefenin yonunu degiştirmek istediğin bilye sayısının azalmasını ister misin?

Hayır taibki de cunku kontrol demek guç demektir. ve Takas oranı bir rakamın altına dusemez. Duserse algoritkmik bilgisayarlar net fatal error verir.

O yuzden kontrolu saglayacak bilyelerin cogu sende olmalı.

2. 2017Temmuz Agustos aylarında max petrol uretimi oldu ve bu artık max olarak kalacak. Dunya da ki rezervlerden dolayı. Yok opec kıstı yok iran gerilimi yok bilmem ne butun bunlar bahane petrol fiyatları bundan sonra trendi bellidir.

Ortbas edilen max uretim yapıldıgıdır ve bundan sonra saga sola sataşmaların hepsi bunu gizlemek mi golgelemek mi ne denirse artık bu sekilde devam edecek.

3. 1 euro ile 1,27 dolar alınır mı? Ama batacak bu avrupa dagılacak falan fesmekan

4.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    2017Temmuz Agustos aylarında max petrol uretimi oldu ve bu artık max olarak kalacak. Dunya da ki rezervlerden dolayı. Yok opec kıstı yok iran gerilimi yok bilmem ne butun bunlar bahane petrol fiyatları bundan sonra trendi bellidir.

Ortbas edilen max uretim yapıldıgıdır ve bundan sonra saga sola sataşmaların hepsi bunu gizlemek mi golgelemek mi ne denirse artık bu sekilde devam edecek.
    feyzaaa diğer tum haberler bahane..asıl neden budur..bu diğer tum nesneleri yukarıya ceker. yani enflasyon..bu kadar borcun pul oldurulması gerekli. o yuzden paranın degeri korunmalı ama nasıl???

5.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Diyelim ki Dunya da 100 tane bilye var ve bir de terazi. Terazinin hangi kefesinin yonunu degiştirmek istersen oraya bilyeleri atarsın.

Duz mantık. Şimdi soru su bu kefenin yonunu degiştirmek istediğin bilye sayısının azalmasını ister misin?

Hayır taibki de cunku kontrol demek guç demektir. ve Takas oranı bir rakamın altına dusemez. Duserse algoritkmik bilgisayarlar net fatal error verir.

O yuzden kontrolu saglayacak bilyelerin cogu sende olmalı.
    Bu yabanci su an kulliyem zararda mı zararda..Gerçi bir suru diğer kumar kalemi ile viop varant vs. yerliyi tokatlayarak kar zarar noktası belirlenirse bu bistin 300k ya cıkması gerekli ki elemanlar istedikleri karları kagıt ustunde yakalasınlar.

6. merak etmeyin BIST 360 000 olacak..
    ama önce sen ben biz siz onlar iyice dibe batırılıp bekletilmeliyiz TAAAKİİİ neEFESSİZ kalana DEK.

7. Yine geldi hayal satmaya. Gidemez cunku borsada her hissede oldugu gibi buradada her sayfanın speki var. Emlak sayfasında bir kaç tane dovizde oyle viob da oyle.

Şimdi kuccuk kuccuk alacakmısız ee 50 ye geldiğimizde rahata erecek mişiz?

O kadar profosyonelce yazıyorlar ki etkilenmemek mumkun degil. Adamın portfoy su anda kulliyem zararda ama bir hokus pokus yapıyor bunları koruma altına aldım diyor. Ne ile aldın viop 30 shortladım. EEe hani burası finansal okur yazar bilmeyenlerin yeri idi sen şimdi adamı kompleks seylerle kafa karıstırıyorsun.

Diyemiyor ki arkadaş zarardayım..O portfoy full zararda..Birde borsa hafif sendeleyince yani dusunce ben olsam satmazdım geyikleri bundan sonra falan fesmekan. Belirttiğim gibi bunlar profosyonel kurumsal yazıp etkileme kapasitesi cok yuksek.

8. Spekle,manipülatörü karıştırmamak ilazım..

Kaşar bilem zamannan olgunlaşıpduru.
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •