Sayfa 301/852 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Bugun arti kapatsa keske

borsa ogrencisiyim ogreniyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Ceng Yazıyı Oku
    Bugun arti kapatsa keske

Artı eksi kapatması çok önemli değil bence önemli olan malı toplayamamaları

3.  Alıntı Originally Posted by Martini Yazıyı Oku
    Artı eksi kapatması çok önemli değil bence önemli olan malı toplayamamaları
    Toplayip toplayamadiklari anlasiliyor mu yada tahmin ne yonde?

4.  Alıntı Originally Posted by Ceng Yazıyı Oku
    Toplayip toplayamadiklari anlasiliyor mu yada tahmin ne yonde?

Her gün akşam seans biter bitmez rapor yollamak zorundalar aşşağı yukarı 17:50 18:10 arası rapor yolluyorlar alıp alamadıklarını ordan görebilirsin kap ın sitesinde de görebilirsin kaç gündür sıfır çekiyorlar 1 lot bile almadılar inş bu iki günde de alamazlar

5. Aracı kurumlarda toplayıp son gün bildirim yapabilirlermi?

6. 1 lot bile almadıklarına göre çagrıyı uzatmalarında bir planları olmalı.

7. Unutmayın, çağrının (fiyat kabaca 2.25) 1.05'ini Tesco, 1.20'sini Migros ödüyor. Öyle anlaşmışlar aralarında. Yani çağrıdan maksimum mal toplamak Migros'un işine gelir. Maliyetin önemli bölümünü Tesco'ya yıkmış olacak. Tam tersi, çağrıya talep gelmemesi de Tesco'nun işine gelir. Gelen her talep kasalarından para çıkması demek. Migros birleşme sonrası çağrıdan alamadıklarını kendisi almak zorunda kalacak. Ya da bedel yerine hisse verip bizi Migros hissedarı yapmak zorunda kalacak. Bu seçenekler tabii ki çağrıdan almaktan daha maliyetli olacak. Karar verirken bu doneleri hafsaladan çıkarmayın.

8.  Alıntı Originally Posted by johann the baptist Yazıyı Oku
    Unutmayın, çağrının (fiyat kabaca 2.25) 1.05'ini Tesco, 1.20'sini Migros ödüyor. Öyle anlaşmışlar aralarında. Yani çağrıdan maksimum mal toplamak Migros'un işine gelir. Maliyetin önemli bölümünü Tesco'ya yıkmış olacak. Tam tersi, çağrıya talep gelmemesi de Tesco'nun işine gelir. Gelen her talep kasalarından para çıkması demek. Migros birleşme sonrası çağrıdan alamadıklarını kendisi almak zorunda kalacak. Ya da bedel yerine hisse verip bizi Migros hissedarı yapmak zorunda kalacak. Bu seçenekler tabii ki çağrıdan almaktan daha maliyetli olacak. Karar verirken bu doneleri hafsaladan çıkarmayın.
    kesinlikle katılıyorumsize.Ek süre istemelerinin sebebi hisseyi toplayamamaları ama verilen süredede henüz toplayamadılar.

Sayfa 301/852 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •