Sayfa 585/852 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. EE KY yaninda duran piramit yalan mi oldu.. Kandirildik mi? Gerçi bu ülkede kimler kandirilmiyor ki ?

2018 lot ile 3.31 den girdim ben buna, kimseler yok sessiz geldi topic..ytd

3. Alıcı oldugu surece basiyorlar hic iyi alamet degil baya asagida bulabiliriz kendimizi. Nereye kadar bu satis anlamadim. Ytd.

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kafeci Yazıyı Oku
    Alıcı oldugu surece basiyorlar hic iyi alamet degil baya asagida bulabiliriz kendimizi. Nereye kadar bu satis anlamadim. Ytd.

piramit 300 bin daha sattı son üç günde 1.8 milyon hisse

takasta 2.2 milyon hisse var geri kalır 400 bin ayrıca virmanlar gelecekmi takip etmek gerekiyor

5. Teşekkürler Sayın elfidaa her zaman böyle yararlı bilgiler verdiğiniz için

6.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    piramit 300 bin daha sattı son üç günde 1.8 milyon hisse

takasta 2.2 milyon hisse var geri kalır 400 bin ayrıca virmanlar gelecekmi takip etmek gerekiyor
    Her 300 binde 30 kademe isiniz buda yarin 2.80 goturur yada daha asagisi hicmi beklentisi yok bu mendeburun adamlar burdan satabiliyorsa demekki buralar bile pahali ben 3.80 maliyetle bekleyecegim carem yok. Ytd.

7. Kap haberi var ayrılma akçesi veriyor ne tesadüf piramit satınca haber geldi

8. KAP: KIPA [MGROS ] KİPA TİCARET A.Ş. Devrolma İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/677874 Devrolma İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi Migros ve Kipa'nın Migros bünyesinde kolaylaştırılmış usulde birleşmesi hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    İlgili Şirketler MGROS

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 18.04.2018
    Devrolmaya Esas Mali Tablo Tarihi 31.12.2017
    Devrolunan Şirketin Unvanı MİGROS TİCARET A.Ş.
    Borsa İşlem Durumu Borsa da İşlem Gören
    Devrolunacak Şirket İçin Borsa'da İşlem Görme Başvurusu Yapılacak mı? Hayır

Pay Grup Bilgileri Pay Değiştirme Oranı Devrolma Sonucu Alınacak Payların Grubu Devrolma Sonucu Alınacak Payların Nevi Devrolma Sonucu Alınacak Payların ISIN No
    A Grubu, İşlem Görmüyor, TREKIPA00017
    B Grubu, KIPA, TRAKIPAW91J9

Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 18.04.2018 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı'nda;

1- Migros Ticaret A.Ş.'nin ("Migros") 31.12.2017 tarihi itibarıyla düzenlenmiş konsolide mali tabloları ve Şirketimiz Kipa Ticaret A.Ş.'nin ("Kipa") 31.12.2017 tarihi itibarıyla düzenlenmiş mali tabloları esas alınarak, Kipa'nın aktif ve pasifleri ile birlikte bir kül halinde Sermaye Piyasası Kurulu'nun ("SPK") II-23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliği ile diğer ilgili mevzuat hükümleri yanı sıra 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun ("TTK") 136 ila 158 ve 191 ila 194'üncü maddeleri hükmü ile 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu'nun kurumların devir muamelelerini düzenleyen 19. ve 20. maddeleri hükümleri çerçevesinde devir alınması suretiyle Migros bünyesinde birleşilmesine,

2- Migros, Kipa'nın oy hakkı veren paylarının %96,25'ine sahip olduğundan, birleşme işleminin TTK'nun 155 ve 156'ncı maddeleri ile SPK'nın II-23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliği'nin 13'üncü maddesi kapsamında "kolaylaştırılmış usulde birleşme" hükümleri çerçevesinde yürütülmesine,

3- Şirketimizin diğer ortaklarına verilecek Migros paylarının tespiti açısından adil ve makul bir değişim oranının belirlenmesi amacı ile Şirketimiz ortaklarına seçimlik hak olarak önerilecek Migros payının nakit karşılığının tespitine yönelik Uzman Kuruluş Raporu hazırlatılmasına ve bu hususta Ernst Young Kurumsal Finansman Danışmanlık A.Ş.'nin yetkilendirilmesine,

4- Birleşme Sözleşmesi hazırlanmasına ve hazırlanacak Birleşme Sözleşmesinin Yönetim Kurulumuz adına en az iki Yönetim Kurulu Üyesi tarafından imzalanmasına,

5- Birleşme işlemlerinin takibi, yürütülmesi ve gerekli mercilerden ilgili izinlerin alınması ile birleşme sürecinin sonuçlandırılması hususunda Şirket yönetiminin görevli ve yetkili kılınmasına,

karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Sayfa 585/852 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •