Sayfa 728/852 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. 2 şubatta yönetimin kottan çıkma teklifini neden Ret ettiğini anlamamış ve o gk bunun nedenini açıklamamışlardı. Bu gk bunun sebebini görmüş olduk. Kottan çıkınca son 1 ay ao dan ayrılma hakkı vermesi gerekiyor ve bu tutarda 2.56 idi. Ernst young a çok önceden şirketleri değerlemesini söylemişler. Bu değerleme ile spk başvurusu yapıp , kolaylaştırılmış Usulde birleşmeye gittiler. Bu olayda ise ayrılma hakkı yok. Dolayısı ile 1 aylık ao diye bir şeyde yok. Sonuçta ayrılma akçesi veya 0..032 Migros verme var. Ayrılma akçesi 1.29 lira , Migros alırsan kabaca 80 kuruşa vermiş oluyorsun. Bu olayı nasıl değerlendirirsiniz bilmiyorum ama kanımca ky büyük haksızlık var. İş spk da.

2.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    spk gitmek bir şeyleri degiştirmez örnegin ben Ankara dayım bir çok sefer spk gittim randevu almadan kapıdaki güvenliği geçemeyiz sıradan bir devlet dairesi degil şikayet mail atın bakarız derler...

ayrıca şuan spk şok market 12 tl halka arz onay veriyor özkaynak -2 milyar şirketi halka açılması söz konusu olabilirmi ??

forum da geçmiş yazışmalar hisse 4.5 tl olunca biri kokuyu aldı birleşme geliyor 4 kipa 1 migros gibi temelsiz söylemler 4 iş gününde 2 tl düştü, Migros önerdigi fiyata 1 tl daha düşerse 1.3 tl olacak...

2.3 tl kim alıyor gibi piyasa fiyatına aldanmayın hisse sıg son 6 iş günün pastaya koyarsa bir arkadaşımız görün nette alıcı satıcı kim açıkcı yeri oldu kipa...

Sabancı afyon çimentoda 38 tl den çagrı yaptı borsada 180 tl olan afyona neler gördük bu piyasada...
    Hodam bende istanbul burosuna gittim internet uzerinden yapcaksiniz dediler yaptim deeim bi de buraya gelmek istedim me yapiliyo burda diye gormek icin dedim.girdim iceriye biri geldi adama anlattim derdimi yazdik beraber. Farkli bir konu içindi etkisi oldu olmadi bilemem ama sonucta bir sure sonra istedigim olmustu. Iceriyide girebiliyoruz yani once guvenlik diyo internetten yapcaksiniz diye israredince bekleyin diyo cagiriyorlar. Yani zaten sikayet dilekcesi vermeye degil işler iyice sarpa sararsa 50 kisitoplanip bi gazeteci vsyanimiza alip duyurmak icin diyorum

LG-H870S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    spk gitmek bir şeyleri degiştirmez örnegin ben Ankara dayım bir çok sefer spk gittim randevu almadan kapıdaki güvenliği geçemeyiz sıradan bir devlet dairesi degil şikayet mail atın bakarız derler...

ayrıca şuan spk şok market 12 tl halka arz onay veriyor özkaynak -2 milyar şirketi halka açılması söz konusu olabilirmi ??

forum da geçmiş yazışmalar hisse 4.5 tl olunca biri kokuyu aldı birleşme geliyor 4 kipa 1 migros gibi temelsiz söylemler 4 iş gününde 2 tl düştü, Migros önerdigi fiyata 1 tl daha düşerse 1.3 tl olacak...

2.3 tl kim alıyor gibi piyasa fiyatına aldanmayın hisse sıg son 6 iş günün pastaya koyarsa bir arkadaşımız görün nette alıcı satıcı kim açıkcı yeri oldu kipa...

Sabancı afyon çimentoda 38 tl den çagrı yaptı borsada 180 tl olan afyona neler gördük bu piyasada...
    Sonuç ne o zaman satalım buralardan çıkalım mı

4. Kottan çıkmanın sebebinin bu mu olduğu soruldu. Erkin bey , bu karardan sonra hissenin ne olacağını nerden bilebiliriz diye yuvarlak konuştu. Aslında kottan çıkma iptali ile hissenin çıkacağı aşikardı. Bugün yönetim Kipa’yı birleştirmekten vazgeçtik veya tekrar değerlendireceğiz dese kağıt ne olurdu. Bunu bilmek için kabin olmaya gerek var mı?

5. bu akşam spk bülten var Beymen halka arz onay vermiş Öz kaynak 200 milyon tl halka arz fiyatına göre şirkete 2.2 milyar tl biçmiş çok adil bir fiyat...

benim gözlemim patronlar kurtarmanın yolu yeni halka arzlar (şok beymen penta medical park ) ve borsada patronlar önünü açan ayrılma hakkını kaldırması istediği kadar hisse satış düzenlemesi dikkatli olmak lazım borsanın tadı kaçtı...

6.  Alıntı Originally Posted by aed Yazıyı Oku
    Kottan çıkmanın sebebinin bu mu olduğu soruldu. Erkin bey , bu karardan sonra hissenin ne olacağını nerden bilebiliriz diye yuvarlak konuştu. Aslında kottan çıkma iptali ile hissenin çıkacağı aşikardı. Bugün yönetim Kipa�yı birleştirmekten vazgeçtik veya tekrar değerlendireceğiz dese kağıt ne olurdu. Bunu bilmek için kabin olmaya gerek var mı?
    Hocam gk da yonetimden kimler vardi isim isim verme imkanınız var mı

7.  Alıntı Originally Posted by runo Yazıyı Oku
    Sonuç ne o zaman satalım buralardan çıkalım mı
    al yada sat diyemem bu saatten sonra yazı tura benim gözümde herkes kendi kararını verecek spk red etti diyelim yeni fiyat ne çıkacak mesela ? Öz kaynak alınsa onunda hesap ortada yaptık forumda

8. Arkadaşlar soyle mi olur boyle mi olur diye dusu menin bir anlami yok herkes girsin bu twiti rt lesin https://twitter.com/mkutman/status/9...852648448?s=19 global yatirim holding sahibi mehmet kutman yolu gösteriyor. Hala ne sikayeti ne twitteri ne eylemi diyen varsa defolup gidebilir. Yazik ki onlarinda hakkını savunacağız. Lutfen ekmeginize sahip cikin. Mehmet kutman boş bir adam değil o dahi bunu oneriyorsa bunu uygulamak gerekir.twitterdan tum vekillere yazmamiz gerek hepsinin twitter adreslerini belirleyelim. Her yere sikayeyimizi gerceklestirelim ve sona yaklasildiginda hala bir ışık gorunmuyor olursa gidelim migrosda anadolu grubu binasi onunde boykot edelim 100 kişi gitsek haber oluruz biz hakkimiza sahip cikmazsak kimse cikmaz

Sayfa 728/852 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •